31 Days of Geocaching - August 2013

Event Cache – Dogodkovni zaklad
To je dogodek, srečanje, sestanek, predavanje, piknik in še kaj. Iskalec zaklada, ki srečanje organizira, objavi čas, lokacijo in namen dogodka. Na dogodek se je potrebno najaviti, po dogodku pa se le-ta arhivira.
Odgovori
Uporabniški avatar
z3l3zny
Bunkelj
Prispevkov: 1
Pridružen: To Jul 02, 2013 4:38 am

31 Days of Geocaching - August 2013

Odgovor Napisal/-a z3l3zny » Po Jul 29, 2013 6:22 am

Hoj!

Kmalu bo avgust in v tem mesecu za vsak dan, ko najdete zakladek dobite spominek.
Na blogu in forumih se krešejo menja o tem ali to sploh smiselno, ali ni 31 spominkov v enem mesecu preveč.
Kakšno je vaše mnenje?

http://blog.geocaching.com/
https://www.facebook.com/events/1388461358037175/

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Odg: 31 Days of Geocaching - August 2013

Odgovor Napisal/-a icabrian » To Avg 06, 2013 1:29 pm

Enim so všeč, drugim ne. Vsak jih vidi po svoje. Jaz spominkov ne zbiram, vsake toliko mi kakšen kar pade. Za teh 31 sem zvedel šele, ko sem dobil prvega. Če pa ima kdo veselje z zbiranjem, mu ga seveda ne bom kvaril s kakim bitching komentarjem. Fajn pri tej igri je, da jo lahko vsak igra po svoje in si določi svoje prioritete. Eni lovijo FTFje, drugi spominke, tretji število najdb, četrti vse skupaj, na koncu pa vsi priveslamo/priplavamo na sredo Bohinjskega jezera in se imamo fajn. :)

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Odg: 31 Days of Geocaching - August 2013

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Ne Sep 15, 2013 11:24 am

"na koncu pa vsi priveslamo/priplavamo na sredo Bohinjskega jezera in se imamo fajn"

In tako je icabrian v določenem mikro trenutku razsvetljenja doživel nekaj, kar drugi iščejo s poglobljenim študijem celo življenje. Ujel je smisel življenja in ga uspel zadržati v povsem preprostem stavku, ki pove bistvo. Lahko rečem samo BRAVO!

:woohoo:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov