Druga 3land TB menjalnica

Event Cache – Dogodkovni zaklad
To je dogodek, srečanje, sestanek, predavanje, piknik in še kaj. Iskalec zaklada, ki srečanje organizira, objavi čas, lokacijo in namen dogodka. Na dogodek se je potrebno najaviti, po dogodku pa se le-ta arhivira.
Odgovori
Uporabniški avatar
lynx.attentus
Geolovec
Prispevkov: 78
Pridružen: Pe Dec 03, 2010 1:13 pm

Druga 3land TB menjalnica

Odgovor Napisal/-a lynx.attentus » Po Feb 02, 2015 9:36 am

Pozdravljeni,

v nedeljo 22. februarja ob 10:30 se bo v bližini Ukev oz. Ovčje vasi v Kanalski dolini odvijal druga TB menjalnica treh dežel. Odvijala se bo v ogromni trdnjavi Alpskega zidu. Skupina iz Ukev, ki bdi in skrbi za bunker, nam bo predstavila zgodovino in ozadje nastanka velike trdnjave. Več na povezavi http://www.geocaching.com/geocache/GC5M ... b-exchange .

lp lynx.attentus

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Druga 3land TB menjalnica

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Feb 02, 2015 12:16 pm

Faaaak. In to greš naredit takrat, ko so šolske počitnice in bom čisto drugje :evil: Ti pa imaš tajming :evil: In to v trdnjavi, ki jo ogledujem že ohoho časa in sva se celo midva že menila, da bi šla poiskat skrivni vhod :cry:

Uporabniški avatar
lynx.attentus
Geolovec
Prispevkov: 78
Pridružen: Pe Dec 03, 2010 1:13 pm

Re: Druga 3land TB menjalnica

Odgovor Napisal/-a lynx.attentus » Po Feb 02, 2015 12:23 pm

Živijo,

brez skrbi. Zadevo bomo ponovili, pa tudi zaklad v trdnjavi sem posvojil, tako da... Bom našel rešitev. Kar pa se ''tajminga'' tiče... To društvo iz Ukev mi je dalo tak datum...

Bomo pa ponovili :D

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Druga 3land TB menjalnica

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Feb 02, 2015 12:42 pm

No, se zanesem na to. Ker me ta trdnjava res že dolgo vleče, hkrati pa smo med počitnicami visoko v Avstriji, razen če se kakšen sneg tja gor privleče in bomo zaradi slabih cest morali spremenit plane. V tem primeru bo to moja prva izbira.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Druga 3land TB menjalnica

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Feb 02, 2015 4:05 pm

Ja, tudi jaz se priporočam za ponovitev. Šolske počitnice imamo že dolgo rezervirane za nekaj drugega...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov