GC4FE6D Mondrian

Mystery / Puzzle Cache – Skrivnostni / Ugankarski zaklad
Ta zaklad pogosto vsebuje komplicirano uganko, ki jo morate rešiti, da dobite koordinate zaklada. Informacije za rešitev uganke morajo biti prosto dostopne iskalcem zakladov, opis pa mora vsebovati vse potrebne podatke za njeno uspešno rešitev.
Odgovori
Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

GC4FE6D Mondrian

Odgovor Napisal/-a jean » To Jun 10, 2014 9:50 pm

Ker je FTF oddan in ker nisem sadist :-) vam ponujam prvi namig za rešitev uganke:
Ezoterika

V sliki je veliko zavajanj, je pa rešitev v sliki. Dovoljeno vam je diskutirat možne rešitve, tudi če se eventualno razkrije prava.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: GC4FE6D Mondrian

Odgovor Napisal/-a icabrian » To Jun 10, 2014 11:21 pm

ker nisem sadist
A da nisi?! :lol:

Mene so od tega, da bi se bolj poglobil, odvrnila ravno ta zavajanja, čeprav se mi je uganka zdela zanimiva. Škoda, da jih nisi po objavi ven zmetal. Po konkretnem Žanovem namigu sem več časa kot za rešitev porabil za brskanje po njenem ozadju. Uganka ima rep in glavo in niti slučajno ni tako za lase privlečena kot nekateri misteriji, ki sem jih reševal v zadnjem času...

Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: GC4FE6D Mondrian

Odgovor Napisal/-a jean » Sr Jun 11, 2014 1:45 am

icabrian napisal/-a:Škoda, da jih nisi po objavi ven zmetal.
To je sicer res razlog, zakaj so sploh not... :) Prelisičenje Vrsota... Mogoče bom pa zavajanja spremenil v dodatne namige. Mogoče :lol:

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: GC4FE6D Mondrian

Odgovor Napisal/-a icabrian » Sr Jun 11, 2014 5:23 am

Jaz mislim, da ti je Vrso tu brez veze težil. Ne bom povedal zakaj. ;) In ti je malo pokvaril uganko. Vem še vsaj za dva, ki sta po najdbi dveh teh fint odnehala. Saj nam je bilo vsem jasno, da jih je prelahko najti za težavnost uganke, ampak nihče ni hotel investirati nekaj ur v reševanje za Več sreče prihodnjič...

Uporabniški avatar
bucar
Administrator
Prispevkov: 260
Pridružen: Ne Jan 29, 2012 10:47 pm

Re: GC4FE6D Mondrian

Odgovor Napisal/-a bucar » Sr Jun 11, 2014 10:05 am

Odlično. V vseh svojih poskusih sem bil enkrat zelo blizu, pa ne dojel. Sem pa precej smiselne N koordinate našel tudi na en čist drug način, samo še potem E ni izšel.
Z namigom je kar malo prelahko...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov