GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Mystery / Puzzle Cache – Skrivnostni / Ugankarski zaklad
Ta zaklad pogosto vsebuje komplicirano uganko, ki jo morate rešiti, da dobite koordinate zaklada. Informacije za rešitev uganke morajo biti prosto dostopne iskalcem zakladov, opis pa mora vsebovati vse potrebne podatke za njeno uspešno rešitev.
Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a icabrian » Ne Feb 12, 2012 5:10 pm

Po zadnjih menjavah lastništva sta zdaj med najditelji tega zaklada tako sedanji kot nekdanji lastnik. In oba trdita, da je bilo težko rešiti uganko in najti škatlico. Kdo je torej zaklad sploh postavil? :?

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Ne Feb 12, 2012 5:26 pm

Večno sonce brezmadežnega uma :D

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Ne Feb 12, 2012 9:42 pm

Večno sonce brezmadežnega uma
:)

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Po Feb 13, 2012 2:16 pm

Ja težka tale geocacherska...
Uganko je sestavil in skril novi owner, lastništvo pa podaril staremu. Se pravi, je stvaren lastnik pisal najdbo pa je ne bi smel. Mimogrede, v logu nič ne piše, da je bila težka najdba. Najdbo je pisal, ker to pa res ne gre, da bi imel nepisan zaklad pred nosom.
Bi bilo vse lepo in prav, a se lepega dne spomni stari owner in ponudi novemu lastništvo. Hja, zakaj pa ne, saj je lepa uganka in še prav mu pride, ker se trudi imeti na vsakih 10 najdenih enega svojega novega.
In sprejme novo lastništvo.
Bi bilo vse lepo in prav, a se lepega dne stari owner spomni, da pa pred nosom že ne bo imel nenajdenega zaklada in ga najde in vpiše.
Zdaj ne kaže drugega, kot da novi owner briše sebe... ma ne, zakaj pa, saj sem ga pisal pred lastništvom...
No prav, bo pa brisal starega... Stari pa pravi, jaz sem ga našel kot je treba, itak sem bil le papirnat owner.
Ja težka je tale geocacherska... :D

Dragi kolegi, zdaj pa ne zlivajte gnojnice...aj prav :oops:
Itak vsi vemo, kako in kaj... je pa zanimivo, da ima owner sploh možnost vpisati najdbo :?:

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Feb 13, 2012 5:59 pm

Kje točno pa je bila zlita gnojnica? Pri zakladu, h kateremu me je naplavil potoček brez imena, sem samo opazil nenavadna vpisa (en pravi, da je bilo težje kot pri Obli gorici, drugi pa je pravil, da se tapravo garanje začne šele ko dobiš številke, ali nekaj takega), in zraven pripel smajlija, ki je še najbolje odražal moje mentalno stanje v tistem trenutku ( :? )
Itak vsi vemo, kako in kaj...
Priznam, ne vem kako in kaj. :oops:

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Po Feb 13, 2012 7:56 pm

mislil sem napisat...Itak vsi vemo, kako in kaj... je prav.

za gnojnico sem pa mislil v nadaljevanju, se pravi v sledečih odgovorih.
Saj nikogar nič ne obsojam, le mislim, da ni treba bit zapet do konca. Je pač tko ratal.
Jaz sem v svojem logu podal konkreten namig za bodoče reševalce, a zdaj za nagrado, naj pa ta log zbrišem. Lahko bi ga pa ne vem, če bi. Itak vem, da sem pristranski, kar smo pa ponavadi vsi.
Danes bo objavljen moj 43, kar pa ne šteje kot 430 najdenih. Kaj vem, koliko časa bom še držal tak tempo. Me prav zanima kako bo sprejet, ker je spet D5.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Feb 13, 2012 8:09 pm

"za gnojnico sem pa mislil v nadaljevanju, se pravi v sledečih odgovorih"

Čaki, čaki. A zdaj je pa moj odgovor gnojnica :o Samo zato, ker sem se pošalil, da je nekdo lahko svojo škatlico našel regularno samo tako, da si je izbrisal (del) spomina. Mislim, da gre tale tema malo predaleč :roll:

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Po Feb 13, 2012 8:16 pm

Mislim, da lahko zadevo na tem mestu zaključimo. Misterij logiranja je razjasnjen, ostalo pa pustimo. Sem ravno opazil, da nas že čaka napovedani D5 :)

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Po Feb 13, 2012 8:22 pm

ma ja tudi jaz zaključujem s tem, da gumpiju pojasnim, da je bilo mišljeno nadaljevanje po mojem zadnjem prispevku.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: GC2QV07 Volcji hrib / Wolf's hill

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Feb 13, 2012 9:54 pm

Ma ja, Marko je res fejst fant. Samo dejansko je včasih prava enigma, pravi markos secrets, cela misija nemogoča :D

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov