Referenčne točke

Vprašanje, navodila in napotki glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Referenčne točke

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » Sr Apr 22, 2015 9:44 am

Danes sem reševal Stone blind in si v lastne opombe (Personal Cache Note) na geocaching.com vnesel pridobljene koordinate. Ko sem zadevo uvozil v Locus in c:geo pa sem na svoje presenečenje ugotovil, da sta mi programa sama ustvarila referenčne točke oziroma waypointe. Do sedaj tega nisem vedel, zato to delim s tistimi, ki tega tudi ne poznate.

Mislim pa, da imamo možnost vpisovanja lastnih opomb pri zakladkih na geocaching.com strani samo premium člani, da ne boste nepremium člani tega iskali.

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: Referenčne točke

Odgovor Napisal/-a mucek4 » Ne Maj 03, 2015 7:09 pm

PRemium imamo možnost tudi spremeniti končne koordinate zaklada - tako na spletni strani, kot v c:geo. Oboje se sinhronizira med seboj.

Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Re: Referenčne točke

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » Po Maj 04, 2015 5:37 am

Tomaž, poznam zadevo. Velikokrat sem se spraševal, kam lahko vnesem naprimer vmesne točke, parkirišča in razne ostale točke. Sedaj jih lahko vnesem na geocaching strani in tudi če se mi sesuje telefon z backup-i, imam vse te točke spet na telefonu, tako v c:geo-tu kot Locus-u. Ne vem pa, kaj bi se zgodilo, če bi mi poteklo Premium članstvo in bi ga obnovil šele določenem času, ali bi bili ti podatki še vedno na voljo ali bi se zbrisali (nism raziskoval).

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov