Novi zakladki

Vprašanje, navodila in napotki glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti,...
Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a bubiji » Ne Maj 06, 2012 9:49 pm

Ko sledim vas, stare mačke (prek logov in komentarjev), se mi zastavljajo številna vprašanja. Ponavadi se odgovori nanje pojavijo skupaj z izkušnjami, včasih moram koga prositi za pomoč. Mi pa nekaj ne da miru. Pogosto vidim, da so pri zakladku prvi eni in isti. Glede na to, da so to tudi po komentarjih sodeč iskreni igralci in ne druščina prijateljev, kjer vsak od njih vnaprej ve, kje je skrit zaklad, predvidevam, da obstaja kak način obveščanja o novostih v okolici (prvič v življenju se mi zdi, da imam smolo, ker sem Gorenjc), a ga še nisem našel.
Gre za obveščanje prek maila, RSSja, telepatije?
Ali gre za kako funkcijo na spletni strani, v profilu? Ali zgolj nekaj na voljo Premium memberjem?
Ali pa večkrat na dan preverjate svojo (v nekaterih primerih kar daljno okolico) za novostmi?
LP Luka
Slika

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a mucek4 » Po Maj 07, 2012 9:50 am

Kot Gorenc pošlji telefonsko, pa te vzamemo s sabo :)

Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a Korencki » Po Maj 07, 2012 10:33 am

Kot premium member si lahko označiš v kako širokem predelu svoje okolice si želiš slediti objavam novih zakladkov. Ko je zaklad objavljen dobiš mail. V dobi pametnih telefonov to pomeni da izveš takoj tudi če si na poti v sližbo in če imaš gibljiv delavni čas ali pa si lastnik podjetja si lahko privoščiš pred službo še malo keškanja ;) .
Je pa to tako da nekateri uživajo v lovu za FTF in komaj čakajo da je kak nov objavljen (sem gledal en posnetek na youtub ko je nekdo pobiral FTFje na power trail in se mu je kar cufalo zraven :lol: ), nekaterim pa je le dovolj da zakladek najdejo. Mi imamo recimo le dva FTFja. Eden nas je čakal kar slabega pol leta in enega smo pobrali zgolj po nesreči :D. Priznam da je lepo biti prvi a meni osebno ni do lova na FTF, čeprav sem si že rekel da bom enkrat šel zgolj zaradi "srečanja" ki potem nastane na področju zakladka.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Maj 07, 2012 11:16 am

Zunaj dosega enih in istih, ki so vedno prvi, pa čisto zadostuje
...večkrat na dan preverjate svojo (v nekaterih primerih kar daljno okolico) za novostmi?

:lol:

Zato sem jaz večinoma prepozen (ali v nekaj redkih primerih prehiter) za FTF srečanja pri bližnjih zakladih (razen danes zjutraj, ko sem bil prelen :oops: ), pri kakem bolj oddaljenem pa ni strahu, da bi koga srečal... ;)

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a bubiji » Po Maj 07, 2012 9:01 pm

Hvala za odgovore, so mi vsaj malo pojasnili odkod informacije o novih zakladkih. Tudi meni zaenkrat FTF ne pomeni veliko, ker imam v okolici še precej "starih" zakladov, ki jih moram najti. Tudi služba (izmensko delo + dežurstva) ne dovoli ravno svobodnega brskanja po okolici :) Mi je pa sedaj vsaj jasno, kako ta "tekma" pravzaprav poteka.
Slika

Uporabniški avatar
podamjan
Bunkelj
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Maj 27, 2013 4:17 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a podamjan » Po Dec 15, 2014 8:12 pm

Prosim da mi kdo razloži v čem je štos, da lahko Tjanov nov zaklad iščejo samo iskalci z premiumom ?

Uporabniški avatar
podamjan
Bunkelj
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Maj 27, 2013 4:17 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a podamjan » Po Dec 15, 2014 8:13 pm

[quote="podamjan"]Prosim da mi kdo razloži v čem je štos, da lahko Tjanov nov zaklad iščejo samo iskalci s premiumom ?

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Dec 15, 2014 8:54 pm

Lastnik je izbral ob postavitvi, da je zaklad viden samo premium članom. Tovrstnih zakladov je v tujini, predvsem v mestih, že kar veliko, pri nas pa so za enkrat še dokaj redki. Se pa predvsem zaradi vandalizma nad zakladi, predvsem v prestolnici, število veča. Razlog je v tem, da so premium člani praviloma tisti, ki so igri res predani, hkrati pa imajo vsaj že nekaj izkušenj. Tako je lastnik lahko bolj prepričan, da se bo s škatlico delalo skrbno in previdno.

Uporabniški avatar
VolkD
Geolovec
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Okt 27, 2014 9:58 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a VolkD » Sr Dec 17, 2014 11:54 pm

podamjan napisal/-a:Prosim da mi kdo razloži v čem je štos, da lahko Tjanov nov zaklad iščejo samo iskalci z premiumom ?
Preprosto kot pasulj. Razlog je v nivoju kulture ljudi.

Ko sem imel 6 let sem moral po strica, ki se ga je nažgal v gostilni. Tam sem na rdeči tabli videl napis. Meni je bil izziv, da preberem kaj piše - imel sem 6 let!! Pisalo je: NE PLJUVAJTE PO TLEH.

Je kdo od vas videl tak napis v kaki gostilni danes ? Verjetno ne, a daje slutiti, da je takrat bil potreben.

Enako je z zakladki. Dokler bo kultura ljudi na takem nivoju, da se bodo našli tudi taki, ki razdirajo, in okradejo zakladke, bo vse več "only premium" zakladkov.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a icabrian » Če Dec 18, 2014 8:50 am

Če kdo misli, da se kulturni od nekulturnih ljudi ločijo samo po 30 evrih, ki so jih pripravljeni plačati za premium račun, se hudo moti.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost