Novi zakladki

Vprašanje, navodila in napotki glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti,...
Uporabniški avatar
VolkD
Geolovec
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Okt 27, 2014 9:58 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a VolkD » Če Dec 18, 2014 9:41 am

icabrian napisal/-a:Če kdo misli, da se kulturni od nekulturnih ljudi ločijo samo po 30 evrih, ki so jih pripravljeni plačati za premium račun, se hudo moti.
Daleč od tega. Tudi ljudi ne moreš preprosto ločiti na kulturne in nekulturne, saj se postavi vprašanje v kateri kulturi, v katerem času in kraju. Vsi smo večkrat tudi nekulturni.
Gre pa pri tem za nek proces. Proces, ki se pri nekom zgodi čez noč, pri drugem v mesecu dni pri tretjemu pa nikoli. Proces v katerem spoznavaš igro, ki te potegne, odkrivaš ( ali pa ne) nove in nove stvari. Ena takih stvari je premijum in dojemanje le tega.
Dlje kot pride človek v tem procesu, manj je možnosti, da bi se v dani situaciji pokazal njegov nekulturen del. Saj ni le premium del tega procesa. Tudi zakladki ki so tipa mistery so recimo precej manj občutljivi na vandalizem kot traditional. Razlog je v tem, da se človek, ki je v reševanje vložil kaj več kot pet korakov enostavno prične identificirati s to igro.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Novi zakladki

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Dec 18, 2014 2:52 pm

Ne, se ne. To sem trdil že prej, ko še nisem bil premium in sem ob bentenju čez premium zaklade dobil odgovor, da pri premium zakladih lastnik hoče, da ga najdejo zgolj izkušeni geolovci, saj s tem zmanjša možnost odtujitve, uničenja, poškodovanja ... Seveda je bil moj odziv prav tak. Nekdo ima lahko najdenih nekaj tisoč zakladov in ni premium, drugi pa po petih najdenih da tiste evre in ima dostop do vsega, kot pravi greenhorn. Seveda pa je po drugi strani res, da taki vandalčki ala "Čurin", ki nimajo niti za burek, ne bodo kupovali premiuma, saj bodo vedeli, da je dovolj navadnih zakladov, kjer se bodo lahko ravno tako ali še bolje "zabavali".

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost