Predmeti v zakladkih

Vprašanje, navodila in napotki glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti,...
Uporabniški avatar
pošastki
Geolovec
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Nov 26, 2012 9:43 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a pošastki » Ne Apr 26, 2015 5:34 pm

Čestitam!!!
Mi smo seveda tudi navdušeni, da je prvi pošastek našel svoj dom.

Spodbuda za ustvarjanje pa so bili simpatični DL kamenčki z obrazki. Jih imamo kar lušten kupček (poglejte spodnjo sliko) - nekaterih malo zdrsanih, ker so se otroci igrali z njimi, enega smo pa celo oprali v pralnem stroju. :D

Slika
Zadnjič spremenil pošastki, dne Ne Apr 26, 2015 8:20 pm, skupaj popravljeno 3 krat.

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Ne Apr 26, 2015 8:03 pm

Uuuu, nice. Začenja se lov na pošasti :)

Uporabniški avatar
cuden_family
Zelenec
Prispevkov: 19
Pridružen: Pe Jun 14, 2013 10:08 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a cuden_family » Po Apr 27, 2015 8:40 am

Jeeeeeeeeeeeeeeee STF
Včeraj smo se verjento za malo zgrešili z Čabrianom. Proti večeru smo namreč z otroci hodili po Golovcu in na velko presenečenje ugotovili, da se skrivajo nove vrste kamenčki v zakladkih. :)
Kaj naj rečem. Postali smo ponosni lastniki 2 poošastka, ki sta ga naša najmlajša geolovca poimenovala NJAM-NJAMČEK. (razlaga najmaljšega člana: ma take izbuljene oči, kot da bi hotel jest :D :D :D )
No naš je skrajno levi (rdeč) na pošastkovi sliki.
Drugače pa tako kot je napisal Icabrian, lepa popestritev na naši sceni. Narejeni so pa tako kot vse stvari od Pošastkov - PERFEKTNO. ;) Upam da kmalu "ujagamo" še kakega. :D

Uporabniški avatar
VolkD
Geolovec
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Okt 27, 2014 9:58 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a VolkD » Po Apr 27, 2015 9:45 pm

Ste mi dali ideje,... imam 3D printer, moram naprintati kake hude živali v kaki hudi barvi - recimo nuklearno zelena.

Uporabniški avatar
tamck & sharkey
Bunkelj
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr Nov 19, 2014 10:25 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a tamck & sharkey » Pe Avg 14, 2015 10:18 pm

Danes je dobil nov dom še en pošastni kamenček - Jagodka je spremenila spol in postala Mojmir, kakor ga je poimenovala moja sonajditeljica :) Kakšno krasno presenečenje v super zakladu (Šmarna gora) - da ti res polepša večer! Verjetno bo v hrbet dobil magnet in častno mesto na hladilniku :)

Uporabniški avatar
pošastki
Geolovec
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Nov 26, 2012 9:43 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a pošastki » So Avg 15, 2015 11:57 pm

O, hvala za sporočilo. Tudi Mojmir je lepo ime. :)

Uporabniški avatar
pošastki
Geolovec
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Nov 26, 2012 9:43 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a pošastki » So Jan 09, 2016 9:24 pm

Vau, v zaklade bodo začele leteti Zlatolasskine sovice. Super!
https://www.facebook.com/gcsovice/

Za živalice iz gumic, trenutno želvice, ki jih dela podmladek Čudnovih ste pa verjetno tudi že slišali. Zdajle žal ne najdem linka.

zlatolasska
Bunkelj
Prispevkov: 8
Pridružen: Po Jan 11, 2016 5:28 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a zlatolasska » Sr Jan 20, 2016 1:17 pm

Juhu, hvala posastkam za napisano.. :) Sovice kar uspesno romajo v zakladke, le se ven morajo priti. Do sedaj je nasla domek samo ena - in sicer pri posastkih. Smo pa vceraj srecali v zakladkih se morske konjicke in enega smucarja... glede na to, da so bili zapakirani v vrecke, so tudi nekaj posebnega. Sem v nato enem drugem zakladku nasla se enega konjicka in je sel z menoj. Ideja posastkov, da napisejo poleg posastkotov se pisemce, mi je blazno vsec (zato smo jo tudi kopirali), ker ves od koga je zakladek in je vse skupaj bolj osebno (ni recimo kot le se ena igracka iz kinder jajcka).. :)

Uporabniški avatar
pošastki
Geolovec
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Nov 26, 2012 9:43 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a pošastki » Ne Jan 24, 2016 4:55 pm

Hi, hi, morski konjiček in smučar v vrečki - predvidevam, da sta bila pobrana v Mr. Rock 'no Roll - pravzaprav nista nič posebnega. V vrečki sem ju dala zato, ker je bilo pred našim prihodom v škatlici bolj umazano, pa sem igrački, ki sem ju vložila zaščitila, škatlico pa za silo obrisala.
Je pa res, da so konjički v vsaj štirih, petih barvah, tako da še lahko zbereš komplet, saj jih pogosto odlagamo. Pa če ga daš v kozarec z vodo, plava kot pravi morski konjiček. :)

A prva sovica še ni pobrana? Sem mislila, da so jo lastniki zaklada morda vzeli, ko so ga obiskali. Potem pa morda naslednji vikend poskusimo srečo.

zlatolasska
Bunkelj
Prispevkov: 8
Pridružen: Po Jan 11, 2016 5:28 pm

Re: Predmeti v zakladkih

Odgovor Napisal/-a zlatolasska » Če Jan 28, 2016 7:41 pm

A vasi so? Najs.. :) Bom potem se kaksnega vzela.. :)
Pred dnevi sem koncno odprla se mail od sovic in koncno ugotovila, da je bila 'enka' ze zdavnaj pobrana.. ;) Samo jaz tega se nisem vedela.. ;) Vceraj nastalo se 38 novih special edition 'glitter' sovic.. ;) Akcija spet ta vikend.. :)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov