Vpis najdbe arhiviranega zaklada

Vprašanje, navodila in napotki glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Kinčoropi
Geolovec
Prispevkov: 100
Pridružen: To Nov 03, 2015 8:47 pm

Vpis najdbe arhiviranega zaklada

Odgovor Napisal/-a Kinčoropi » Če Jun 22, 2017 10:58 am

Našel sem zaklad, ki je bil (čez nekaj dni) arhiviran še preden sem uspel logirati najdbo. Sedaj pa ga ne morem logirati, čeprav je bil najden v času ko je bil še aktiven.

Ve kdo, ali je možno "prevarati" sistem in vpisati najdbo arhiviranega zaklada?
Slika

Uporabniški avatar
Kinčoropi
Geolovec
Prispevkov: 100
Pridružen: To Nov 03, 2015 8:47 pm

Re: Vpis najdbe arhiviranega zaklada

Odgovor Napisal/-a Kinčoropi » Če Jun 22, 2017 1:46 pm

Po krajšem raziskovanju sem ugotovil, da so nekateri arhivirani zakladi zaklenjeni (s strani revjuverja) in se vanje nič več ne da logirati. Tak je tudi ta, ki sem ga našel sam. Ostale arhivirane zaklade lahko normalno logiraš.

Ok, razumem, vendar bi po mojem mnenju sistem moral dopuščati loge do datuma ko je bil kešek arhiviran (in zaklenjen).
Slika

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Vpis najdbe arhiviranega zaklada

Odgovor Napisal/-a icabrian » Pe Jun 23, 2017 8:27 am

Zaklenjeni naj bi bili zato, ker je z njimi kaj narobe oziroma so kaki drugi razlogi, zakaj se najdbe ne bi smelo več vpisati. Vsi locationless zakladi in še nekateri drugi opuščeni zakladi so zaklenjeni s tem razlogom. Ker so nekateri v lovu na ikone ali številke še kar naprej vpisovali najdbe. Vsaj po mojih izkušnjah je zaklepanje "normalnih" arhiviranih zakladov prej izjema kot pravilo. Lahko pa da se je kaj spremenilo, če je bilo tudi s tem preveč zlorab.

Uporabniški avatar
Kinčoropi
Geolovec
Prispevkov: 100
Pridružen: To Nov 03, 2015 8:47 pm

Re: Vpis najdbe arhiviranega zaklada

Odgovor Napisal/-a Kinčoropi » Pe Jun 23, 2017 10:51 am

S tem zakladom ni pravzaprav nič narobe, le z nedavno spremembo koordinat kešek krši pravilo nasičenosti. Spet pa ni tako blizu drugemu, da bi ga našel nenamerno.
Da se ne pogovarjamo o zraku: Direkt am Wörthersee
Slika

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Vpis najdbe arhiviranega zaklada

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Jul 20, 2017 6:30 pm

Sam sem našel v zadnjem času dva zaklada, ki sta bila menda v nasprotju s pravili in zato arhivirana s strani HQ. Prvega sem našel pred arhiviranjem, pa logiral kasneje in drugega po arhiviranju. Oba sem lahko logiral kot vsak drug arhivirani kešek. Do sedaj še nisem našel ahriviranega, ki bi bil zaklenjen, sem pa že slišal za takšen primer.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost