Suvenir

Vprašanje, navodila in napotki glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti,...
Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Suvenir

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » So Jul 13, 2013 6:30 am

Kdor najde zaklad na današnji dan, dobi suvenir.

Geocaching Get Outdoors Day
Geocaching Get Outdoors Day celebrates the adventurer in all of us. On July 13, 2013 the owner of this souvenir made the choice to step outdoors and into adventure, joining tens of thousands of geocachers around the world in finding a geocache or att...

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Avg 01, 2013 12:22 am

V avgustu dobite za vsak dan, ko najdete zaklad ali se udeležite eventa, poseben suvenir. Jest prvega že imam :lol:

Uporabniški avatar
Rozinica
Zelenec
Prispevkov: 13
Pridružen: Ne Jan 29, 2012 5:30 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a Rozinica » Ne Sep 01, 2013 9:10 am

... in ostalih 30 :D

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Sep 02, 2013 9:08 am

Ja, res je :lol:

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a bubiji » To Sep 03, 2013 6:21 am

Eno vprašanje. Pri zakladu Rescue Operation sem v dogovoru z lastnikom postavil in "našel" nov zaklad, saj po pregledu lokacije in vseh logih le-tega ni bilo več na mestu. Zanj sem prejel tudi souvenir. Včeraj se je na lokaciji našel originalni zaklad. Ker igram pač zase in ne mislim štepati logov, imam namen svoj log spremeniti. Ali bom pri tem izgubil souvenir? Malo mi je škoda izgubiti le-tega, saj sem konec koncev v ta zaklad vložil precej dela in glede na vse je bila najdba regularna. Kje za vraga se je skrivala škatlica ne vem, saj smo dobesedno z grabljami prekopali luknjo iz kota v kot. Dobim souvenir tudi če logiram zaklad "za nazaj"?
Slika

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Sep 03, 2013 1:56 pm

Ne boš izgubil suvenirja.

Uporabniški avatar
5-r
Geolovec
Prispevkov: 52
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:44 am

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a 5-r » To Sep 03, 2013 2:31 pm

Saj če ti je zelo všeč recimo kak souvenir od recimo
Groundspeak Block Party-a, lahko dobiš tudi tega :D :D :D :D :D
http://coord.info/GC3X684
Greš in logiraš kot attended in zatem zbrišeš log.
Souvenirji ostanejo. :D:D:D
Samo, nimam pa recepta, kako bi se rešil kakih souvenirjev.
Ti avgustovski so krepko razvrednotili souvenirje. Prej je še recimo nekak izgledalo, ko si imel tistih par, zdaj pa je "krneki" :(
Bi bilo po moje kar fajn, če bi si lahko te avgustovske zmetal recimo v eno mapo ali kaj takega...

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Sep 03, 2013 5:51 pm

Res je. Ti avgustovski so napram nekaterim drugim, predvsem tudi državnim, takšni, kot bi jih en otrok načečka.

Uporabniški avatar
CASPARVS
Zelenec
Prispevkov: 31
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 8:01 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a CASPARVS » To Sep 03, 2013 9:51 pm

Za tiste, ki ne veste: suvenir se da izbrisati, in sicer preko obrazca na http://support.groundspeak.com/index.php?pg=request pod kategorijo 06. Preverjeno!

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Suvenir

Odgovor Napisal/-a icabrian » Če Sep 05, 2013 10:33 pm

Res je. Ti avgustovski so napram nekaterim drugim, predvsem tudi državnim, takšni, kot bi jih en otrok načečka.
Okusi so različni. :D Meni se zdijo ti avgustovski prvi, ki so narejeni malo bolj profesionalno, večini državnih se po mojem vidi, da so iz domače garaže... Sicer pa me suvenirji na splošno ne fascinirajo in jih ne zbiram načrtno. So pa dosegli cilj tudi pri nas, lahko si na GC-project pogledate, koliko domačih geolovcev je šlo vsak dan ven en zaklad poiskat. Mnogi najbrž tudi več kot enega.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov