Dobrih 100 dni delovanja slovenskega recenzenta...

Vprašanje glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti, ....
Uporabniški avatar
VolkD
Geolovec
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Okt 27, 2014 9:58 pm

Re: Dobrih 100 dni delovanja slovenskega recenzenta...

Odgovor Napisal/-a VolkD » Če Okt 22, 2015 4:51 pm

pikacu napisal/-a:Mucek, kje je v tvojem primeru revizor že naredil napako?
Nikjer!
Se pa da uničiti igro tudi brez, da delaš napake. In stvar gre po tej poti.
Evo, nisem več premium. In verjetno ne bom več. Preden bom, če bom podaljšal, bom o tem še temeljito razmislil. Vsem nam mora biti jasno, da lahko to igro imamo radi, samo če se v njej dobro počutimo.
Če nekoga zatreš vsakokrat, ko ga lahko, potem ne delaš v dobro te igre.

In v tem je ves problem.

To je tako, kot pri moderiranju. Moderatorja, ki vsi opazijo nima nihče rad in ni dober moderator. Dober je tisti, ki vse uredi, pa nihče ne ve, da je sploh kaj delal.

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Dobrih 100 dni delovanja slovenskega recenzenta...

Odgovor Napisal/-a bubiji » Po Okt 26, 2015 3:05 pm

Mucek, kot sem te že večkrat vprašal: katera pravila so bila pa tu kršena? In kot drugo, pač je bila skupina popolnih tujcev, ki je postavila več zakladov v na avtocestnih počivališčih, morda malo preveč občutljiva na kritiko (še posebej, ker je bila kritika konstruktivna, predlagana so bila alternativna mesta). In kot tretje, na takem mestu, kot ga kaže zemljevid, so bile skrite tri četrtine zakladov na avtocestnih postajališčih, ki sem jih do sedaj našel. Naj se torej kar vse črta? Ali pa bi lahko nergači postali bolj izbirčni in bi iskali pač tisto, kar si želijo, ne pa skakali po avtocesti za vsak nasmešek, medtem ko kar precej "zakladov meseca" životari...
Slika

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: Dobrih 100 dni delovanja slovenskega recenzenta...

Odgovor Napisal/-a mucek4 » To Nov 03, 2015 11:30 am

pikacu napisal/-a:Mucek, kje je v tvojem primeru revizor že naredil napako?
V mojem primeru nikjer. Ker se pač igre ne grem na tak način da bi moral sodelovati z revizorjem.
bubiji napisal/-a:In kot tretje, na takem mestu, kot ga kaže zemljevid, so bile skrite tri četrtine zakladov na avtocestnih postajališčih, ki sem jih do sedaj našel.
Točno enako stvar opažam tudi pri sebi. Iskanje na takem mestu je bilo vedno nelagodno, sploh ko modrim razlagaš. Naloga (lokalnega) reviwerja je da zaklad pregleda in pove ali ustreza (lokalnim) zakonom. Hoja po AC izven urejenih počivališč pa je v Sloveniji prepovedana. Resda se je do zaklada dalo priti po travi, ampak.....

Jaz rečem, čas bo povedal. Reviwer bi sicer lahko vedel, da na neobjavljenih zakladih navadni smrtniki ne vidimo "obvestil" ki ji pušča.

Uporabniški avatar
AADT
Zelenec
Prispevkov: 34
Pridružen: To Feb 21, 2012 8:14 pm

Re: Dobrih 100 dni delovanja slovenskega recenzenta...

Odgovor Napisal/-a AADT » Ne Jan 03, 2016 9:09 pm

http://coord.info/GC68JAP
Kaj vi mislite?
Bi lahko reviewer tukaj preprečil to, kar se je dogajalo?
Prvotne koordinate so precej očitno kazale praktično na sredino prometne ceste, pa je zadeva šla skozi.
Kar precej geocacherjev je potem zaman iskalo kešek na takem mestu...
Kaj pa vem...
Geocaching je zakon tako kot laško pivo.

Uporabniški avatar
crko
Bunkelj
Prispevkov: 3
Pridružen: Če Maj 31, 2012 12:49 pm

Re: Dobrih 100 dni delovanja slovenskega recenzenta...

Odgovor Napisal/-a crko » So Jan 30, 2016 9:00 pm

Glede na to, da je veliko pripomb nad precejšnjim odzivnim časom našega Reviewerja, bi predlagal v razmislik, da bi lahko uvedli še enega dodatnega reviewerja. S tem bi ostalo veliko nohtov nepogriženih ob čaaakkaaanjuu na objavo. :)

Uporabniški avatar
pošastki
Geolovec
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Nov 26, 2012 9:43 pm

Re: Dobrih 100 dni delovanja slovenskega recenzenta...

Odgovor Napisal/-a pošastki » Sr Mar 23, 2016 9:40 pm

Moja edina izkušnja s slovenskim pregledovalcem je zelo dobra. Zaklad je bil objavljen tisti dan, ko sem ga poslala v pregled.
Je pa bil to tradicionalen zaklad, kjer seveda ni prav veliko možnosti, da kaj zakvačkaš in je zagotovo enostavnejši za pregled.
Skratka - lahko samo pohvalim hiter odziv.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov