Recenzija zakladka

Vprašanje glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti, ....
Odgovori
Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Sr Mar 07, 2012 11:29 am

Hmm, Bonus GPS je nastal kasneje, ko sem slučajno našel zanimivo mesto...

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a mucek4 » Sr Mar 07, 2012 11:55 am

Tukaj je spet nekaj drugega....
Primer bi bil lahko Kranj. Vrh Pungarta in spodaj industrijska cona sta zelo blizu, ampak res daleč. Kakor se vzame.

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Sr Mar 07, 2012 11:59 am

Gumpi, seveda se strinjava v tem pogledu, da je lokalec boljši glede preverjanja. In da je v Slo nekaj zakladkov, ki ne bi prestali natančnejšega preverjanja.
V svojem komentarju sem samo želel povedati, da ni isto, če te SMS za nov zakladek preseneti pod tušem, ali pa po tem, ko si ga v miru naštudiral in stisnil gumb "Publish".
Po moje pa je včasih prav dobrodošlo, da se ni treba držat pravil kot pijanec plota.
V tem stavku je bistvo! Geocaching je vseeno le igra/zabava. Seveda obstajajo pravila, vendar obstajajo tudi situacije, kjer se lahko ta pravila malo upognejo, če zaradi tega ni škode oziroma tako dobimo bolj zanimiv/zabaven zaklad. Recimo, če so fizične točke multija postavljene na dveh bregovih Drave bi jih dovolil tudi pri manjši oddaljenosti (Drava je kje ožja od 160m, pa vendar bi se jasno videlo, da je treba iti na drugo stran). Seveda z dodatnim pogajanjem in obrazložitvijo recenzentu.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Sr Mar 07, 2012 12:14 pm

Pikacu, toda dejstvo je, da tisti, ki so se najbolj razburili ob muckovi kandidaturi, živijo vsaj 30 kilometrov proč od njega. Torej se lahko še v miru stuširajo, obrišejo, oblečejo, dajo ženi lupčka, podatke poberejo z neta in gladko poberejo ftf, še preden mucek do tja pridirka ;)

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Sr Mar 07, 2012 12:58 pm

... dajo ženi lupčka ...
No, brez tega pa res ne gre :lol:

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Sr Mar 07, 2012 1:26 pm

Mogoče je pa to tisti faktor, ki vse skupaj pri nekaterih zavleče in potem ftf-je kot po tekočem traku izgubljajo :lol: Presneto, glede na število mojih, mora torej v mojem zakonu pošteno škripati :lol:

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Sr Mar 07, 2012 1:35 pm

Hočeš raje reči, da ne škriplje :lol: (raje nehajva, da se moderator ne bo jezil zaradi uhajanja s teme, čeprav je ta tema itak že zašla od zamišljene = pomoč svežim postavljalcem pri spopadanju z Vrsotom)

Uporabniški avatar
AADT
Zelenec
Prispevkov: 34
Pridružen: To Feb 21, 2012 8:14 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a AADT » Sr Mar 07, 2012 2:28 pm

Mene pa nekaj zanima.Kako dolgo čakate da vam ta preljubi vršo odobri skatlo namreč to se mi je ze sedaj drugič zgodilo da čakam že 5 dni.Prejšnič sem pa čakal 7 te sem mu pa napisal in je se bilo isti dan odobreno.Vsi ko so jo nastavili kasnejo kot je 5,3,2012 ze imajo registrirane skatle samo jaz ne ko sem dal prošnjo 3,3,2012.Malo mi že to gre na pajtl.
L.P
Geocaching je zakon tako kot laško pivo.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Sr Mar 07, 2012 2:33 pm

Čaki, kje točno si že to skril to škatlico :lol: Načeloma je objava Vrsota (in ne vršota :D ) v roku nekaj minut ali kvečjemu ur. Drugače je, če ga kaj polomiš in te opozori. Potem gre, tudi če odgovoriš takoj, zadeva na vejting listo in čakaš nekaj dni.

Uporabniški avatar
AADT
Zelenec
Prispevkov: 34
Pridružen: To Feb 21, 2012 8:14 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a AADT » Sr Mar 07, 2012 3:44 pm

Mislim da ga nisem nikjer polomil.Pisal sem brez šumnikov sičnikov,sem pa nastavil dve enostavni tradicijonalni micro škatlici ˝drive in ˝ med Slov.Bistrico in ptujem.Ni ga kaj polomit.Enostaven opis v dveh stavkih.
Mam pa to napisano pod Your Unpublished Disabled Caches
Cache Issues:

•This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing.
•The reviewers will not see this listing until you enable it.
•This cache is temporarily unavailable. Read the logs below to read the status for this cache.
Pa nič da morem kaj popravit ker prvo sem ga pobiksal pa vem da potem traja malo dlje.
Kaj pa če me ne mara :lol:
Geocaching je zakon tako kot laško pivo.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov