Recenzija zakladka

Vprašanje glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti, ....
Odgovori
Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Sr Mar 07, 2012 4:06 pm

Zakladek ni vključen! Moraš ga vključiti "Enable listing" ali nekaj podobnega.

Uporabniški avatar
AADT
Zelenec
Prispevkov: 34
Pridružen: To Feb 21, 2012 8:14 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a AADT » Sr Mar 07, 2012 4:20 pm

Mater od kdaj te to treba ? Zaj pa pise Your Geocaches Waiting for Review.Hvala lepa.Jaz sem ze imel napisano eno lepo besedilo v Češčini za njega če mi ne bi do večera aktiviral skatle.Hvala se enkrat.
Geocaching je zakon tako kot laško pivo.

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Sr Mar 07, 2012 4:35 pm

Od lani, ko sem začel z objavami, je to vedno treba vključit.
Me pa res zanima, kaj si mu nameraval poslati :mrgreen:

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Sr Mar 07, 2012 4:45 pm

Bi bilo pa fajn, če ne bi dobili le tabelo FTFjev, ampak tudi tabelo ownerjev z največjim številom. Me prav zanima koliko je največja cifra pri nas?

Uporabniški avatar
AADT
Zelenec
Prispevkov: 34
Pridružen: To Feb 21, 2012 8:14 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a AADT » Sr Mar 07, 2012 6:54 pm

..no v nekaj minutah sta že bili aktivirani.Ne mores verjet.
Geocaching je zakon tako kot laško pivo.

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Sr Mar 07, 2012 7:22 pm

Hvala za tabelo. Mat... nisem vedel da pretiravam :oops:

Uporabniški avatar
boris0511
Zelenec
Prispevkov: 17
Pridružen: Če Jan 26, 2012 12:03 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a boris0511 » Sr Mar 07, 2012 8:44 pm

Morda eno nepomembno vprašanje: pri objavi novega zaklada se včasi ne izpiše v koloni "placed" tekst NEW? Je to kaj povezano z member-premium member?

Uporabniški avatar
5-r
Geolovec
Prispevkov: 52
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:44 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a 5-r » Sr Mar 07, 2012 9:16 pm

se včasi ne izpiše v koloni "placed" tekst NEW?
Meni se zdi, da se to prikaže pri zakladkih, ki so mlajši od enega tedna (od dneva postavitve, ne objave).
Včasih se pač zgodi, da je kak pravkar objavljen že starejši od enega tedna - na primer če te Vrso da na hladno za sedem dni, ker kaj ne štima pri opisu... :lol:

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Mar 08, 2012 11:45 am

Kar se brez težav popravi. Jest sem tako "zamočil" pri Godli, saj sem se toliko časa dajal s programiranjem, da je kešek na koncu pristal na drugi strani. Čeprav sem ga v resnici dejansko skril dan prej. Seveda sem hitro popravil ;)

Uporabniški avatar
family.kusar
Zelenec
Prispevkov: 11
Pridružen: To Mar 20, 2012 5:57 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a family.kusar » To Mar 20, 2012 6:36 pm

Pozdravljeni!

V branje vam pošiljam odgovor, ki sem ga prejel od Silberschakal - avstrijskega geolovca, ki ga zelo cenim in spoštujem.

Hi Ziga!

Thanks a lot for your message, sorry for my late answer, I was on holidays in Lanzarote.

Well, the only thing about unarchiving a cache is that this procedure is possible only within an amount of time, two months, I think, after that you have to write a new listing (which might be exactly the same as the former one) and the cache gets a new identification number.

It's a pity that you have problems with your reviewer Vrso, I know him by name and have seen he is from Slovakia. In former days the reviewer for Austria was from Georgia (the former Russian Republic) until we got three Austrian reviewers in the meantime.

Unfortunately I don't know the procedure how to get an own reviewer for a country, sorry. It's very nice that you are thinking about me, but the main problem is: I am speaking only a few words Slovenian and I think, a reviewer for Slovenia should be a native speaker.

I think, it would be a good idea to contact our local Reviewer "Tafari" (his name is Roman) and ask him what to do. He is a very friendly man and I'm sure, he will be able to help you.

All the best, good luck & greetings! Michael aka Silberschakal


Zdi se nam prav, da gremo podobno pot kot so šli avstrijci. Predlagam, da se geolovci, ki ste pripravljeni biti SLO reviewerji tu javite in se potem z avstrijskim reviewerjem, ki ga je predlagal Silberschakal pogovorimo, kako bi vzpostavili SLO reviewerje.
Če ima Avstrija lahko 3, bi tudi mi lahko imeli več kot enega. In če se je mucek4 še pripravljen javiti, dajmo začeti vsaj s tem. Če se že ne bi mogli zmeniti za SLO reviewerja (meni se zdi, da bi bil katerikoli SLO geolovec boljši kot Vrso), bi morda lahko poskušali doseči vsaj to, da bi bil za SLO reviewer kdo od avstijskih.
Skratka, če povzamem, predlagam, da mucek4 ali kdo drug, ki je tu aktiven vzpostavi stik s Tafarijem in izve kaj več o tem kako zamenjati Vrsota. Mi pa medtem počakajmo, če bi bil poleg mucka4 še kdo pripravljen biti SLO reviewer. Če pa se tu ne bi mogli zmeniti, pa poskusimo zamenjat Vrsota z avstrijskim reviewerjem.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov