Recenzija zakladka

Vprašanje glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti, ....
Odgovori
Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Ne Jan 13, 2013 10:44 am

Mislil si verjetno naj ga disable-am in popravim. Ma to ne bi rad naredil, ko je enkrat že objavljen, ker bo nastala zmeda med geolovci. Pa tudi zasnova mora delovat že od osnovne objave. V mojem primeru pa je reševanje stopenjsko in zadnji del lahko rešuješ šele, ko ti geochecker da zadnjo nalogo.

Uporabniški avatar
family.kusar
Zelenec
Prispevkov: 11
Pridružen: To Mar 20, 2012 5:57 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a family.kusar » Ne Jan 13, 2013 12:37 pm

Saj, ti to lepo po slovensko not napiši! Ko ga objavi, ga disablaj in copy/pastaj kar mora biti notri. Itak obvestilo o objavi dobiš na mail. Napiši recimo še, da bo prava verzija objavljena ob na primer naslednji dan ob 12ih po objavi. To je sicer grd švindl, samo nam je vrso 6 mesecev po prošnji za dearhiviranje Tromostovja odgovoril, če dearhiviranje še rabimo. Takrat smo imeli že par mesecev nov zaklad na isto ime narejen.

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Ne Jan 13, 2013 12:39 pm

Marko, ali je komercialnost povezana zgolj z naslovom zaklada, ali pa je škakljivo še kje med reševanjem? Če je komercialen zgolj naslov ali opis, bi ti moral dovoliti spremembo opisa (tako je bilo nekaj časa nazaj v Ljubljani z Mlekarno in Lekom). Kaj pa če objaviš še enkrat, a na drugih koordinatah?
V bistvu želim napeljati na to, da ti narediš zaklad povsem v skladu s pravili, ki ti ga potem on še vedno noče objaviti. Še vedno namreč obstaja možnost, da se pritožiš groundspeaku (mislim, da je naslov appeals@groundspeak.com). Jaz sem to možnost uporabil, ko je zavlačeval z objavo potujočega sudokuja in je prišlo tako daleč, da se je obešal že na semantične podrobnosti angleškega besedila v zakladu. Potem, ko sem se oddal pritožbo, je bilo v dveh tednih objavljeno.

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Ne Jan 13, 2013 1:51 pm

Seveda ti Vrso ne pove kaj vse imaš komercialnega. Ko sem se poglobil, sem našel poleg Yamaha in FZ1 tudi Shoei napis na čeladi, emblem Alpine Star na škorjih, motorcycle usa vodni tisk, napis povezave programčka, ki je izdelal gif animated clip pa še kaj bi se našlo.
Verjetno se bo vtaknil še v kakšen link gif slikce, kar te tudi pripelje kr nekam.
Najraje bi objavil na uporabnika Simon07, ampak se mi zdi, da sva že preveč zapela in bo posledica le še arhiviranje potrojenega listinga.
Na drugih koordinatah pa ne morem objavit, ker ima zadeva smiseln zadnji del, ki ga lahko rešuješ po Google maps ali pa kar na terenu. Pa še postavljen je že.

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Ne Jan 13, 2013 9:24 pm

Saj, ti to lepo po slovensko not napiši!
Od kolegov, ki so Vrsota srečali v živo in se z njim pogovarjali sem slišal, da človek solidno razume tudi slovensko. Se pravi, da to verjetno ne bo vžgalo...

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a pikacu » Ne Jan 13, 2013 9:50 pm

Predlagam še, da mu pišeš in ga vprašaš, kaj je narobe s popravljenim zakladom, da ti ga je kar arhiviral in ga prosi, naj ti točno pove (tudi jaz sem moral s kleščami vleči iz njega posamezne koščke informacij in je dolgo trajalo). Pa kopijo pisma dodaj v log od zaklada, da bo zabeležena korespondenca. Recimo, vsake par dni eno sporočilo, kjer poveš, da še nisi dobil odgovora. To je pomembno, ker v primeru pritožbe potem groundspeak pogleda v zaklad, in če v logih vidi, da si upošteval vse, kar ti je urednik ukazal, potem imaš več možnosti za ugoden razplet.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Jan 14, 2013 9:13 am

Tudi sam ne bi preveč računal na to, da ne razume. Sploh pri keških, kjer je že zopral, zna biti, da se mu bodo hitro našpičila ušesa in bo kliknil tam v chromi...translate. Potem si pa pečen, ker tudi google translate ni tako slab, da bi zakril vse kar hočeš da zakrito ostane.

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a andreju » Po Jan 14, 2013 1:09 pm

"Ajga tale frajr od recinzenta me tulku zajibava d morm kar en takle falš vnos notr napisat, de bo jutr sredej dnejva objavlenu pravu"

Večina lokalcev bo razumela, Vrso bi pa skoraj zagotovo rekel, da ne ;)

Čeprav, ja, nisem za zavajanje reviewerja, ampak... šta se mora, nije teško, če drugače ni v nasprotju s pravili ;)

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Jan 14, 2013 3:07 pm

Matr, tole pa še jest komaj razumem :lol:

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a andreju » Po Jan 14, 2013 3:12 pm

Ah, daj, daj, saj si izkušen geocacher, moraš bit sposoben dekodirat take skrite namige :lol:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov