Recenzija zakladka

Vprašanje glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti, ....
Odgovori
Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » To Jan 15, 2013 5:30 pm

NO COMMENT:

Location: Slovenia
Vrso unarchived YAMAHA FZ1 FAZER, II. GENERATION (Not Published) (Unknown Cache) at 1/15/2013

Log Date: 1/15/2013
Hello,

be more patient please. My action comes for sure in 7 days.

You can make now necessery changes.

Thank you

Rasto

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Jan 15, 2013 6:34 pm

Presneto no Marko, ta naslov je pa lahko spremenit. MOPED 2. GENERACIJE NA FAZNI POGON :lol:

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Sr Jan 16, 2013 10:29 pm

Uf .. zdaj vidim zakaj si bil neučakan... se že iz opisa vidi, da si se kar potrudil za postavitev zaklada ;)

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a andreju » Če Jan 17, 2013 7:56 am

Mama mia. Tega bom pa še malo prebavljal. No, ali pa je zelo napačen za brat pred osmo zjutraj ;)

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Če Jan 17, 2013 8:49 am

http://coord.info/GC4411H
Ma je res vzel veliko časa in pri čisto zadnjem dejanju sem nekaj zamočil in zato je zadnji geochecker včeraj imel 30 križcev. Pa smo rešili tudi to in seveda sem se FTS tudi opravičil za lapsus.
Da ne bi kdo mislil, da je zadnja uganka full težka sem števec resetiral in vpisal eno zeleno in eno rdečo...
Pravzaprav ima uganka 4 zvezdice le zaradi dolžine, zato se ne ustrašit. Kdor se jo bo lotil, jo bo tudi rešil in sigurno bo porabil manj časa kot jaz za sestavljanje.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Jan 17, 2013 11:33 am

Jest niti slučajno. Ker imam samo en skuterček, ki lahko samo sanja o 12.000 obratih :lol: Če pa kdo pozna tisto zverino od nesmemnapisatkerefirmemodelainšedrugegakarbibilolahkokomercialno :lol: pa se priporočam za skupinsko reševanje. Jest lahko prispevam podatek o tem, katera vse je letos na koledarju, ki visi na steni v delavnici Joška iz Zanožka :lol:

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a andreju » Če Jan 17, 2013 3:35 pm

No, tudi zgodaj popoldan mi še ne gre nič lažje razmišljanje o tem. Bo treba preverit sredi nočl, ko so možgani bolj kreativni :)
Veliko sreče iskalcem in odpiralcem vrat v superšportne veje in z veseljem pričakujem poročila FTS. A 30 rdečih na predzadnjem je pravi podatek?

Gumpi, drugače, hm, nekako imam na sumu, da to, če poznaš tale moped osebno, ne bo veliko pripomoglo k reševanju. Bo potrebno kar popraskat po fino zaprašenem možganskem podstrešju. Mogoče te pa povabim k skupnem reševanju, v zameno za kak namig za kak tvoj vprašaj :)

(sejmamsamšeenestopetdesetvprašajčkovzarešitvsloveniji press ;) )

Uporabniški avatar
marko0037
Geolovec
Prispevkov: 77
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 2:44 pm

Re: Recenzija zakladka

Odgovor Napisal/-a marko0037 » Če Jan 17, 2013 4:36 pm

Tisti abc vprašajčki so mal težji zalogaj, ker na vse pa striček google nima odgovorov. Tm se je pa treba znajti, naključni streli pa tud enkrat privedejo do zelene, ane.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov