Pikacu

Odgovori
Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Pikacu

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Pe Maj 11, 2012 8:40 am

Če bi izbral en zakladek, bi verjetno ne bilo prav do ostalih. Secesijska Ljubljana (GC2V5J0), Potujoči sudoku (GC2V5JW), Kričač (GC3EHRK) so mojstrska dela. Tudi vrsta drugih, kot so Železniški muzej, Dvor, Ranžirna postaja Zalog, Blagajeva pot so odlično postavljeni, zanimive naloge in končne lokacije. Vsekakor močno priporočljivo, da jih začetniki obiščejo, preden razmišljajo o postavitvi svojega prvega zaklada...

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Pikacu

Odgovor Napisal/-a pikacu » Pe Maj 11, 2012 11:12 am

Uh, hvala za komplimente :oops:

Res ni prav do ostalih, ker v Slo obstaja veliko veliko lepih in kvalitetnih zakladov (ne pretiravam - ker moramo zelo pazljivo deliti favorite, saj smo stalno okrog ničle, zelo radi bi jih še kaj podelili, pa nimamo...).

Jaz bi pred prvo postavitvijo predlagal predvsem čimveč kilometrine. Ko smo mi postavili prvega, smo imeli že preko 300 najdb. V tem času smo nabrali dovolj izkušenj, kaj je dobro, kaj ne, kam postaviti, kaj zanima ljudi, pa tudi ideje so končno začele prihajati (morda bi postavili že prej, če bi imeli ideje). Imamo pa tudi mi nekaj vzornikov, vendar na našo žalost že nekaj časa niso nič novega postavili... :(
Ja, pa dobro je začeti s preprostimi tradiji, ker je objavljanje spet zgodba zase (pisanje besedila, uporaba forme, oblikovanje, Vrso, itd.).

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Pikacu

Odgovor Napisal/-a icabrian » Pe Maj 11, 2012 1:12 pm

Ni kaj dodat. Gumpi je vse povedal.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov