Zaklad

Odgovori
Uporabniški avatar
5roker7
Zelenec
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Dec 03, 2014 8:30 pm

Zaklad

Odgovor Napisal/-a 5roker7 » Po Jun 06, 2016 4:52 pm

Lansko leto spomladi sem spraševal kako se postavlja zaklade.Kar hitro sem bil prizemljen.
Dobil sem nasvet,naj jih najdem vsaj 100 preden začnem razmišljati o svojem.Počakal sem kar do 200 in ga končno postavil (priznam da še vedno nisem 100 procentno prepričan da je vse ok.)
Kdor ga bo našel in opazil kakšne nepravilnosti naj mi prosim pove,da jih bom naslednjč popravil.
Moj zaklad se imenuje HE Doblar :)

Uporabniški avatar
bojank
Geolovec
Prispevkov: 70
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 1:12 pm

Re: Zaklad

Odgovor Napisal/-a bojank » To Jun 07, 2016 8:24 am

Vse čestitke. Očitno si postavil odlično škatlo, kar potrjuje trenutni maximalni odstotek podeljenih favoritov. Vse pa le ni idealno. Tako slovenski kot tudi angleški tekst sta napisana zelo površno. Kot da nisi prebral, kar si napisal. Najbolj očitna napaka skozi ves opis je mankajoči presledek za ločilom. Kot da ti ga je Edit požrl. Sem preveril pri enem svojem zakladu in do tega ne pride.

Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Re: Zaklad

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » To Jun 07, 2016 10:52 am

Vse čestitke tudi z moje strani.
Se popolnoma strinjam z bojank-om. Tudi mene motijo te osnovne slovnične zadeve pa čeprav nisem slavist ali kaj podobnega. Ti pa priporočam, da nadgradiš opis objekta, ki ga zaklad predstavlja, dodaš kako sliko, itd. Tako nas boš tudi pritegnil, da se bodo odločili obiskati lokacijo.

Uporabniški avatar
5roker7
Zelenec
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Dec 03, 2014 8:30 pm

Re: Zaklad

Odgovor Napisal/-a 5roker7 » To Jun 07, 2016 12:58 pm

bojank napisal/-a:Vse čestitke. Očitno si postavil odlično škatlo, kar potrjuje trenutni maximalni odstotek podeljenih favoritov. Vse pa le ni idealno. Tako slovenski kot tudi angleški tekst sta napisana zelo površno. Kot da nisi prebral, kar si napisal. Najbolj očitna napaka skozi ves opis je mankajoči presledek za ločilom. Kot da ti ga je Edit požrl. Sem preveril pri enem svojem zakladu in do tega ne pride.
Največji problem je da sploh ne znam angleško.Prevedel mi je prijatelj,a kaj ko sem potem še nekaj popravljal zaklad in zato moral tudi izpustiti del teksta.Dodal pa sem nekaj kar "po svoje".
Zelo me veslijo takšne kritike,saj se še učim.

Uporabniški avatar
5roker7
Zelenec
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Dec 03, 2014 8:30 pm

Re: Zaklad

Odgovor Napisal/-a 5roker7 » To Jun 07, 2016 1:08 pm

Ljubljanski pirati napisal/-a:Vse čestitke tudi z moje strani.
Se popolnoma strinjam z bojank-om. Tudi mene motijo te osnovne slovnične zadeve pa čeprav nisem slavist ali kaj podobnega. Ti pa priporočam, da nadgradiš opis objekta, ki ga zaklad predstavlja, dodaš kako sliko, itd. Tako nas boš tudi pritegnil, da se bodo odločili obiskati lokacijo.
Tudi tebi se zahvaljujem za kritiko.Opis zgodvine ojekta in tehnični podatki so na zloženkah,ki sem jih dodal v škatlo.Priznam tudi,da slovnice ne obvladam prav dobro.
Drugič se bom bolj potrudil
Hvala

Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Re: Zaklad

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » To Jun 07, 2016 1:25 pm

5roker7 napisal/-a:Opis zgodvine ojekta in tehnični podatki so na zloženkah,ki sem jih dodal v škatlo.Hvala
Če te zadeve prepišeš si že veliko naredil. Zloženk bo slej kot prej zmanjkalo. Ponavadi rad vem kam grem in kaj bom tam videl.
5roker7 napisal/-a:Največji problem je da sploh ne znam angleško.Prevedel mi je prijatelj, ...
Tudi sam ne znam prav dobro. Če povprašaš tukaj na forumu, se bo prav gotovo našel kdo, ki ti bo pri tem pomagal.

Le tako naprej in srečno

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov