Krneki #1 na GC Blogu

Če ste avtor članka na temo geocachinga, ga lahko tukaj delite s pripadniki foruma.
Odgovori
Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Krneki #1 na GC Blogu

Odgovor Napisal/-a mucek4 » Če Mar 19, 2015 8:24 am

Igor se je potrudil in svoj Krneki #1 spravil na GC Blog. http://www.geocaching.com/blog/2015/03/ ... et-lesson/

Mnenja so deljena tako v tujini, tako kot pri nas. Sam pa še vedno menim, da se naredi premalo za kvaliteto zakladov, kar pričajo nedavne objave. Od napačnih koordinat, do čokolad v zakladih, itd...

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Krneki #1 na GC Blogu

Odgovor Napisal/-a icabrian » Če Mar 19, 2015 1:57 pm

Nisem se posebno trudil. V pogovoru z Ericom (ki je v Groundspeaku odgovoren za public relations in social media) je beseda nanesla tudi na kakovost zakladov, pa sem mu omenil Krneki in ga je začelo zanimat. Je rekel, da bo to uporabil za blog, ampak jaz sem bil danes zjutraj enako presenečen kot vsi. :D

Predvsem se mi zdi fajn, da so to tudi v HQ prepoznali kot neko pozitivno kampanjo, ki se jim jo je zdelo vredno predstaviti globalno. Ker poznamo tisto, da nihče ni prerok v lastni hiši. Še pomembneje, in celo pomembneje kot za moj ego ;) , pa se mi zdi ta objava kot sporočilo, da nas odslej v HQ jemljejo resno.

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Krneki #1 na GC Blogu

Odgovor Napisal/-a bubiji » Če Mar 19, 2015 6:20 pm

Uh, Igor, zdej pa pretiravaš. Najprej ga userješ s škatlo, nato jo kuješ v zvezde da iz nje rata serija, ko sem že misli, da si jo le prepustil smetišču zgodovine, jo ti podtalno spraviš do svetovne slave. Ampak res, kaj vse eni naredijo, da dosežejo priznanje. ;) ;) ;)
Slika

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Krneki #1 na GC Blogu

Odgovor Napisal/-a icabrian » Če Mar 19, 2015 7:39 pm

Bereš me kot odprto knjigo... ;) Upam, da prideš na Šmarno goro, kjer bom delil slike s podpisom. :lol:

Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Re: Krneki #1 na GC Blogu

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » Pe Mar 20, 2015 6:42 am

Sem vedu, da bo slej ko prej prišlo na dan, kaj bo specialnega na Šmarki. :D

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Krneki #1 na GC Blogu

Odgovor Napisal/-a icabrian » Pe Mar 20, 2015 9:00 am

Upam, da prideš pogledat, če bo res... ;)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov