Iskanje zakladov v tujini

Odgovori
Uporabniški avatar
5roker7
Zelenec
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Dec 03, 2014 8:30 pm

Iskanje zakladov v tujini

Odgovor Napisal/-a 5roker7 » Po Jun 08, 2015 10:15 pm

Bil sem 1 teden na vulkanskem otoku Santorini.Tudi tja sem nesel svojega Garmina.
Močno sem dvomil,da bom tam sploh kaj našel.Na moje začudenje sem našel skoraj vse in to laže kot doma

Uporabniški avatar
krossnik
Moderator
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Maj 03, 2013 2:26 pm

Re: Iskanje zakladov v tujini

Odgovor Napisal/-a krossnik » To Jun 09, 2015 8:30 pm

Čestitke... Drugače pa se boš navadil, da je določene zaklade lažje najti kot druge ;)
Addicted with Geocaching!

Uporabniški avatar
Kinčoropi
Geolovec
Prispevkov: 100
Pridružen: To Nov 03, 2015 8:47 pm

Re: Iskanje zakladov v tujini

Odgovor Napisal/-a Kinčoropi » To Feb 23, 2016 2:33 pm

Prejšnji teden smo bili na smučarskem dopustu v Dolomitih. Tokrat prvič kot geolovci. Seveda smo iskali tudi geo zaklade. Ob iskanju smo dobili občutek, da so tamkajšnim postavljalcem (Bruneck/Brunico z okolico) točne koordinate španska vas.
Kakšne so kaj vaše izkušnje s koordinatami v tujini?
Slika

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Iskanje zakladov v tujini

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Sr Feb 24, 2016 12:38 pm

Točno takšne kot pri nas ;) Najdeš koordinate, ki so v nulo in kakšne, ki so celo nekaj kilometrov stran. Tudi slednje ne zamerim, če je lastnik odziven in takoj po opozorilu popravi zadevo. Najhuje je, če se požvižga za vse skupaj, on je "izmeril" kot je in briga ga za vse. Ali če koordinate celo namerno, zaradi zavajanja pregledovalca da daleč od mesta zaklada. To so pa že deviacije ...

Uporabniški avatar
VolkD
Geolovec
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Okt 27, 2014 9:58 pm

Re: Iskanje zakladov v tujini

Odgovor Napisal/-a VolkD » So Feb 27, 2016 8:15 pm

Sem v tujini na razdalji 20 m našel dva zaklada. Sem se začudil kako je to sploh mogoče.
Pa sem ugotovil, da so bile prvotne koordinate postavljene dovolj daleč, kasneje pa so bile spremenjene.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov