Giga Moravia 2017

Uporabniški avatar
Kinčoropi
Geolovec
Prispevkov: 100
Pridružen: To Nov 03, 2015 8:47 pm

Re: Giga Moravia 2017

Odgovor Napisal/-a Kinčoropi » Pe Avg 25, 2017 2:06 pm

Se strinjam s Picassomanom, da bi bil verjetno boljši dopoldnaski termin.
Slika

Uporabniški avatar
krossnik
Moderator
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Maj 03, 2013 2:26 pm

Re: Giga Moravia 2017

Odgovor Napisal/-a krossnik » So Avg 26, 2017 7:37 pm

Jaz pa pravim ravno obratno... Keskanje zjutraj dokler so normalne temperature in relaksacija ob raznih napitkih popoldne... Nekateri bodo direkt v soboto prisli, kar pomeni, da pridejo okoli 12.00, nekateri bodo sli se isti dan domov, kar pomeni po 18.00... Pa tudi lakaji verjetno tudi ne bodo na razpolago takoj zjutraj...
Tako da bi rekel da je okoli 16.00 najbolj idealno... Se zmeraj se gre lahko potem keskat ...

Sent from my Flash2_7049D using Tapatalk

Addicted with Geocaching!

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Giga Moravia 2017

Odgovor Napisal/-a icabrian » Ne Avg 27, 2017 9:35 am

Očitno se bomo težko zmenili tako, da bo ustrezalo vsem. Tudi meni, odkrito povedano, popoldan manj ustreza, ker nimam pojma kaj bom počel. Morda celo izginil iz Plumlova in si raje zvečer privoščil kako pivnico v Brnu. Ali pa bom ostal in odšel šele z zadnjim vlakom. To se bom odločil glede na razvoj dogodkov, tako imam raje neko fiksno zadevo na začetku in odprt konec. Kdo drug pa ravno obratno. Poleg tega je uradna predstavitev lakajev ob 10. uri, kar pomeni, da bodo v +- pol ure gotovo vsi tam.

Uporabniški avatar
krossnik
Moderator
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Maj 03, 2013 2:26 pm

Re: Giga Moravia 2017

Odgovor Napisal/-a krossnik » Po Avg 28, 2017 8:03 am

Sigurno ne bo nikoli vsem prav... Če organiziraš, potem napovej uro, pa kdor pride, pride... Jaz bom, tako kot večina, tako ali tako gor več dni in se bom vsekakor potrudil priti ob določeni uri na zbirno mesto, pa kakršna koli že bo... Izrazil sem samo pomislek glede na tiste, ki bodo v soboto šele prišli ozirom v soboto že šli... Res je, da bo takih malo, ampak vse je mogoče...

Tako da, naredi en virtualen event - napiši koordinate in določi uro za skupinsko fotografijo s tistim folkom ki pride, pa nehajmo komplicirat... Aja, pa fajn bi bilo čimprej, da se lahko organiziramo, jaz namreč v četrtek že grem...
Addicted with Geocaching!

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Giga Moravia 2017

Odgovor Napisal/-a icabrian » Sr Avg 30, 2017 10:09 pm

Torej, predlagam da se slovenski udeleženci Giga dogodka dobimo na neformalnem polurnem srečanju v soboto, 2.9. ob 10. uri med dnevnikom in odrom za glavni program (glej http://www.greatmoravia.cz/en/plan/)

Predvideni program:

- geoklepet
- dogovor za skupni geolov
- beleženje osebnih in drugih sledljivčkov
- skupinska fotografija (morda tudi skupaj s prisotnimi predstavniki Geocaching HQ)

Pravila oblačenja (dressing code): kravata po želji, majica SGK (skoraj) obvezna ;) - kdor je nima, si jo bo lahko izposodil za fotografiranje. Ali kupil, ker je nekaj sledljivih ali nesledljivih še na voljo.

Uporabniški avatar
Picassoman
Zelenec
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Nov 01, 2013 1:07 pm

Re: Giga Moravia 2017

Odgovor Napisal/-a Picassoman » Če Avg 31, 2017 7:02 am

Super....se vidimo ;)

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk


Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov