Pocket Queries

Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a Korencki » Če Mar 01, 2012 4:16 pm

Sem se spomnil da imam še eno vprašanje ki je verjetno malo offtopic. Ko priklopim GPS z kablom na PC mi antivvirusni program (Avira) javi:
Guard: autorun blocked
Access to the file F:\autorun.inf was blocket for your security

Jasno mi je kaj dela. Sem tudi izklopil Aviro in poskusil priklopiti GPS pa je autorun lepo zalaufal. Zadeva je pač malo moteča in me zanima če kdo ve če se da kje v Aviri označit da je ta autorun varen in da mi neha srat. Sem že iskal pa ne najdem.

Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a Korencki » Če Mar 01, 2012 5:15 pm

Pravzaprav je tole še boljši odgovor kot sem ga pričakoval. Hvala.

Mimogrede naj še omenim da sem naložil na GPS datoteki PQja in mi je prikazalo od cca 170 keškov samo enega. Ko sem zbrisal datoteko *-wpts.gpx pa mi je prikazalo vse keške. Vsaj pomoje so vsi, ker jih nisem šel štet. Kakšna ideja kaj se dogaja?

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Če Mar 01, 2012 9:39 pm

Jaz imam v PQ ca. 700 zakladov, skupaj s waipointi skopirano na GPS v mapo GPX in dela b.p. - ali imaš v mapi GPX?

Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a Korencki » Če Mar 01, 2012 11:13 pm

Jap imam v mapi GPX. Jutri poizkusim še enkrat narest PQ kakega drugega okrožja da vidim kaj bo ratalo.

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Pe Mar 02, 2012 8:32 pm

Sem ti napisal tudi na mail: poglej če imaš na GC.com nastavljeno "GPX Version: GPX 1.0.1" - tudi to lahko vpliva na delovanje.

Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a Korencki » So Mar 03, 2012 10:37 am

Hvala za nasvet. Sem preveril in popravil in popravil iz verzije 1.0 na 1.0.1 in sedaj dela kot mora. Ce bo imel se kdo probleme s tem in ne bo nasel v nastavitvah kje se spremeni gpx verzija
Greš na GC.com v svoj profil in klikneš "Your Account Details", v okvirčku "Your Preferences" poglej če imaš nastavljeno "GPX Version: GPX 1.0.1". Če ne, greš na "change" in to nastaviš.
.
Evo siml k pi*** ;)

Hvala geobunkelj ...

Uporabniški avatar
AADT
Zelenec
Prispevkov: 34
Pridružen: To Feb 21, 2012 8:14 pm

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a AADT » So Mar 03, 2012 9:22 pm

No tudi jaz uporabljam Pocket Queries.Brez tega si sploh ne znam predstavljat geolova.Skopiram datoteko na oregona 450 in pa telefon pa sem zmago.Največji problem je v tujini kjer si hitro nabiješ nepotrebnih stroškov z prenasanjem kesk na telefon .Za prvi maj gremo na Češko in si naredim Find Caches Along a Route tam nastavin kaksna razdalja levo in desno od ceste kjer se bom peljal in vola.Že kopiram na napravo in telefon in je stvar zaključena.
Geocaching je zakon tako kot laško pivo.

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Pe Mar 09, 2012 6:04 pm

A boš napadu SPT serijo?

Uporabniški avatar
zanejc
Zelenec
Prispevkov: 41
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 6:35 am

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a zanejc » Po Mar 12, 2012 4:23 pm

Za prvomajske gremo proti Nemčiji pa bi bilo fajn, če bi imel PQ-je. Če je kdo tako dober, da bi mi naredil par PQ-jev za route.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Pocket Queries

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Po Mar 12, 2012 8:35 pm

Daj ne jamri. Raje naštimaj dopust tako, da bomo šli skupaj, pa jih boš že pri meni dobil :lol: Da te vidim na prostem padu v Heide parku :lol: Neprecenljivo :twisted:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov