eTrex 30

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Okt 11, 2012 11:28 pm

Mi Gorenjci smo...Vohrni :lol:
http://code.google.com/p/geotoad/

Uporabniški avatar
eka&me
Zelenec
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Okt 08, 2012 2:59 pm

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a eka&me » Pe Okt 12, 2012 7:06 am

Šparovnost je lepa čednost. Hvala. Sicer prvič slišim za ta program, a bom pregledal.
Glede na datum izdaje, mora biti dober.
Kdor vpraša, je 5 minut butelj, kdor ne vpraša pa je butelj celo življenje.

Hvala

Uporabniški avatar
eka&me
Zelenec
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Okt 08, 2012 2:59 pm

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a eka&me » Po Okt 15, 2012 11:29 am

Pa ta program je zakon :)). Hvala. Tudi jaz bom šparov :lol:
Lep geolov vsem

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a andreju » Če Okt 18, 2012 10:12 am

Eh, eka&me, si moram nastavit obveščanje o novih odgovorih pri prispevkih ;)

GSAK je shareware in ga lahko brezplačno uporabljaš, le da ti začne po 21 dneh težit z nag screenom in moraš počakat, da se je pripravljen odpret. Pa ga ali registriraš ali pa enkrat odpreš in pustiš odprtega ;) )

Tale geotoad pa zgleda zanimivo, bo treba preverit!

Uporabniški avatar
eka&me
Zelenec
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Okt 08, 2012 2:59 pm

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a eka&me » Ne Okt 28, 2012 8:32 pm

Testiram program GeoToad. Zanimivo, za SLO in CRO naredi datoteko brez problemov, za Avstrijo, Italijo, Madžarsko pa napiše, da ni podatkov. Mogoče ve kdo, kaj je temu vzrok?

Kar se tiče GSAK - se mi zdi, da je vreden teh 30$. Če bo še GeoToad delal tako, kot bi naj, bi bila to uspešna in ne predraga kombinacija.

A je kdo videl, da so v Avstriji prijavljeni samo še (no precej precej) EventCache. Se mi zdi to malo brezveze. Ta naša aktivnost se širi proti nekam, kjer ne bo več fajn. Pa gostilne, pa trgovine, pa..... Bo treba na Geocachingu malo popravit pravila.

Vseeno - prijeten geolov vsem.
Eka&me

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a icabrian » Ne Okt 28, 2012 9:54 pm

A je kdo videl, da so v Avstriji prijavljeni samo še (no precej precej) EventCache. Se mi zdi to malo brezveze. Ta naša aktivnost se širi proti nekam, kjer ne bo več fajn. Pa gostilne, pa trgovine, pa..... Bo treba na Geocachingu malo popravit pravila.
To je zato, ker je treba srečanja objaviti najmanj 2 tedna vnaprej, in se naberejo na vrhu. Če dobro pogledaš, so razmetana po datumih do januarja in po celi Avstriji, so bili pa danes skriti in objavljeni tudi 4 tradiji in ena uganka. Glede veznosti/brezveznosti oziroma fajn/nefajn pa: si se že kdaj udeležil kakega srečanja? Pridi novembra na geočvek v Kongo, pa če se ti bo še vedno zdelo brez veze... :)

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a andreju » Ne Okt 28, 2012 10:15 pm

Pa, glede na to, da smo ljudje ponavadi precej socialne žvali, se mi eventi ne zdijo tako pretirano slabi, da bi rekel, da gredo stvari v napačno smer. Za zaklade vedno nove ideje dobivat tudi ni tako preprosto, ko se jih pa že kar nekaj nabrere, je pa sploh še težje, da ne prideš do tega, da jih postavljaš samo zato, da jih postavljaš. Eventi so super način, da pogruntaš kakšno novo idejo, zadnja se je nam ravno ob podobni priliki utrnila, povsem spontano. Ja, se splača kdaj obiskat druge kontinente :)

Uporabniški avatar
eka&me
Zelenec
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Okt 08, 2012 2:59 pm

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a eka&me » Po Okt 29, 2012 9:10 am

Sem že zadnjič mislil priti v MB, pa sem se potem premislil. Mogoče pa pridem v Kongo. Sicer mi je malo daleč...ampak tale tehnični kotiček me res zanima....
Lep geolov

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a andreju » Po Okt 29, 2012 9:46 am

Nas so Bučarji premislili na pol poti nazaj in smo se vseeno na hitro oglasili in je bilo prav luštno, v osnovi sploh nismo vedeli, da je event ;)

Pridi, se splača. Boš videl, da so eventi nekaj prav luštnega :)

Uporabniški avatar
Geobunkelj.si
Administrator
Prispevkov: 240
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:40 pm

Re: eTrex 30

Odgovor Napisal/-a Geobunkelj.si » Po Okt 29, 2012 7:53 pm

Tudi jaz mislim, da je bolje 20 eventov, kot 2 zaklada, ki nista v skladu z citatom
"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov