Zemljevidi za GPS

Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Re: Zemljevidi za GPS

Odgovor Napisal/-a Korencki » So Sep 08, 2012 9:01 pm

Rabil bi avstrijsko TOPO in AVTOmobilsko mapo. Predvsem mi gre bolj za TOPO. Če ima kdo kako pametno povezavo za UnLocked Image bi se toplo priporočal. Na Gpsunderground ( http://gpsunderground.com/forum/garmin- ... ia-v3.html ) sem našel tole kar je na linku sam kolikor klikam nič ne dobim. Je kao zadeva potekla. Ali pa jaz enostavno ne vem kaj kliknit oziroma ne znam s tem delat. Priznam sem pač bolj lev kar se PCjev tiče.

Hvala za pomoč

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Zemljevidi za GPS

Odgovor Napisal/-a icabrian » Ne Jan 05, 2014 6:53 pm


Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: Zemljevidi za GPS

Odgovor Napisal/-a jean » Ne Jan 05, 2014 7:08 pm

Z Ano sva se pridružila projektu in veselo riševa potke in ceste, vsak v svojem domačem kraju.

OSM FTW

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Zemljevidi za GPS

Odgovor Napisal/-a bubiji » Ne Jan 05, 2014 8:43 pm

So kje kaka enostavna navodila, kako se lahko vključiš - OSM za bumbarje? Mi bi z veseljem kaj prispevali, ampak nas čas že tako preganja in ne bi radi po izletu 1 dan slike rihtali, 1 dan opise pisali, nato pa še 1 dan OSM pripravljali. Ali gre na kak podoben način kot je: "Upload GPS track"?
Slika

Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: Zemljevidi za GPS

Odgovor Napisal/-a jean » Ne Jan 05, 2014 8:53 pm

Najmanjši problem, se registriraš, klikneš na edit (npr http://www.openstreetmap.org/edit#map=1 ... 44/14.2139), na desni imaš toolbar, klikneš na ikonco za sloje, imaš tam local gpx file, ga uploadaš. Ampak zadeva ne gre avtomatsko - pot moraš prerisati in nato določiti, kakšne vrste je.
Ko se registriraš in klikneš prvič na "Edit", te tudi vodič pelje skozi osnovno urejanje in je zelo zelo simpl in hitro za delat.

Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Re: Zemljevidi za GPS

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » Po Avg 11, 2014 9:27 am

Mogoče kdo ve za kakšen popust za Garmin cestno kartografijo City Navigator Europe NT?

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov