Krneki

Je osnovna oblika zaklada, ki je sestavljen najmanj iz škatle, svinčnika in dnevnika.
Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a icabrian » Ne Maj 18, 2014 9:46 pm

Mislim, da lahko vse moje favorite prenesemo k temu. Razlika med #1 in #2 je približno taka kot med stoenko in BMWjem... :lol: Rozinica me je že postavila na trdna trdna tla, tale pa me je potisnil do kolen v močvirje...

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a mucek4 » To Maj 20, 2014 7:58 am

Torej imamo problem. Drugi serjejo v mivko na našem igrišču. Da jim pokažemo, da to ni v redu, se pokakamo tudi mi. :cry:

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a icabrian » To Maj 20, 2014 11:04 am

Nč ne štekam, ampak zihr je kul.

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a mucek4 » To Maj 20, 2014 12:14 pm

Vsi vidijo kupe dreka na dvorišču. Imamo nekaj kolegov, kateri vedo od kod in zakaj so tam. Zato, da jim demonstriramo dodamo še en naš drek. Prijatelji vedo, da je to naš in zakaj je tam, ostali ki pridejo in serjejo ne opazijo simboličnega pomena našega dreka. Nekaterim se zdi samo še en dodaten drek in z veseljem prispevajo svojega. Tako sporočilna vrednost doda samo še večji kup.

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a bubiji » To Maj 20, 2014 3:30 pm

Večkrat je bilo omenjeno in bolj ali manj konkretno namigneno, da bosta tako tukaj prisotni icabrian kot tudi slavni, a molčeči vpnoevna pripravila presenečenje in manifest, s katerim bo podana vizija teme o (ne)kvalitetnih zakladih. Ker se kot kaže zadeve odvijajo hitreje, kot pa sta omenjena pričakovala, ju naproščam, da pohitita in radovedni javnosti razgrneta svoja načrta. S tem se navezujem na zaklad KrNeki #2 in prispevek “Krneki” zakladi, ki sta oba po presoji nesrečnega zelenca nastala brez vedenja idejnih nosilcev projekta. Tako na nek filozofski način sicer idealno segata v "Kr Neki" področje, a pri maloštevilnih neposvečenih zbujata zmedo. Skrbi me, da bi neomenjeni zelenec v bitki za povečanje statistike postal vodilni pri postavitvi zakladov, obsojenih na nič najdb.
Slika

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a icabrian » Sr Maj 21, 2014 9:33 am

Poskusimo takole: v mivki je nekaj, nad čemer se večina sploh ne razburja, samo tu in tam kdo pripomni, da malo smrdi. Mi vzamemo ven, nastavimo tako, da vsi vidijo, in rečemo glejte, to je drek. Nenadoma vsi vihajo nos in se zgražajo, nekateri dodajo tudi kako hudomušno pripombo, večina se strinja, da je res drek. In da takih stvari v mivki noče. Nenavadno pa je, da bi se, če bi za takisto reč rekli, da je sladkorna pena, mnogi molče strinjali, le tu in tam bi kdo komentiral, da ima malo čuden okus. Magritte je to naslikal takole (da prihranim guglanje, naslov slike je Varljivost ali Izdajstvo podob).

Slika

Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a jean » Sr Maj 21, 2014 10:02 am

icabrian napisal/-a:Nenadoma vsi vihajo nos in se zgražajo, nekateri dodajo tudi kako hudomušno pripombo, večina se strinja, da je res drek.
Jaz tega nisem opazil. Opazil sem, da vsi radi hodijo do kandelabra, govorijo kako jim je bil všeč in talajo favoritke.

Uporabniški avatar
krossnik
Moderator
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Maj 03, 2013 2:26 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a krossnik » Sr Maj 21, 2014 8:01 pm

Predlagam da vpnoevna čimprej zaščiti blagovno znamko "krneki" in s tem prepreči vsa nadaljna pojavljanja "krneki" zakladkov 8-)
Addicted with Geocaching!

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a icabrian » So Maj 24, 2014 12:21 am

Vpnoevna si je modro vzel čas za razmislek, spokal in odšel na sredo morja po razsvetljenje. :D Kolikor ga poznam, bo vmes gotovo kaj poškilil, če so kaki novi kandidati za serijo.

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Krneki

Odgovor Napisal/-a bubiji » So Maj 24, 2014 5:20 pm

No, kak novi se zagotovo najde. Avtor isti, kot pri nesojenemu pobudniku te serije....
Slika

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov