GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Je osnovna oblika zaklada, ki je sestavljen najmanj iz škatle, svinčnika in dnevnika.
Odgovori
Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Mar 05, 2012 6:24 pm

Lepa lokacija, vredna obiska. Žal pa je zaklad v manj kot 24 urah izginil, kar mi je lastnik potrdil po izmenjavi fotk :( Tako da s FTF ni bilo nič... Mi pa res ni jasno, kako se je to lahko zgodilo. Škatla je bila skrita na kar težko dostopnem mestu, sploh mi ni jasno, kaj bi nekdo tam počel in kaj ga je moralo pičiti, da je pogledal v skrivališče. :o :o Je bil pa glede na skrivališče zanesljivo človek in ne žival. Shit happens, zlobni bunklji zgleda prežijo tudi in the middle of nowhere...

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Odgovor Napisal/-a mucek4 » To Mar 06, 2012 11:24 am

Ko skrivaš cahce moraš biti vedno pozoren - tudi middle of nowhere. Tukaj nanesejo izkušnje in če sem prav gledal ima lastnik tega v tem trenutko samo 6 najdenih...

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Odgovor Napisal/-a icabrian » To Mar 06, 2012 2:39 pm

Ja, in v tem konkretnem primeru bi te izkušnje prav prišle. Lokacija je lepa, vendar za začetnika pri skrivanju precej težavna, tako da je bilo za razliko od Bloškega jezera tukaj še nekaj drugih težav, ki sva jih potem z lastnikom predebatirala. Kar se pa izginotja tiče, bolj kot razmišljam o njem, bolj se mi zdi skrivnostno...

Uporabniški avatar
mucek4
Geolovec
Prispevkov: 141
Pridružen: Če Jan 19, 2012 6:39 pm

Re: GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Odgovor Napisal/-a mucek4 » Sr Mar 07, 2012 9:31 am

Samo dve stvari sta možne.
a) Nekdo je opazoval samo skrivanje in na koncu pogledal kaj se je dogajalo in zadevo zaradi XYZ zadev nesel s sabo (dobra vsebina, je mislil da so smeti, ...)
b) Kešek nikoli ni bil skrit. Ga je mogoče presenetila hitra objava. Ničkolikokrat sem že slišal, da se kešek doma objavi, potem se pa odpraviš na pot in ga pelješ dejasnko skriti.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Odgovor Napisal/-a icabrian » Sr Mar 07, 2012 10:36 am

Ja, b je bila moja prva ideja, ko sem pogledal v skrivališče. Po povratni informaciji lastnika sem se nekako bolj nagnil k a, zdaj pa je po mojem a:b nekako 40:60. Seveda pa nestrpno čakam nadaljnji razvoj dogodkov. Lastniku sem že namignil, da se ne bom jezil v primeru scenarija b... Vsekakor pa bi moral lastnik najprej najt kak zaklad v soteski, da bi razumel vse težave skrivanja na takem mestu.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Odgovor Napisal/-a icabrian » Sr Maj 23, 2012 8:41 am

Vrso se je kar hitro zmigal na Needs archived. Po mojem škatle nikoli ni bilo tam. No, zdaj je mesto prosto, soteska je zanimiva, morda lahko tam kaj postavi kdo drug... hint,hint. ;)

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: GC3DVTP - Soteska Kadice / Gorge Kadice

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Jun 25, 2012 11:09 am

Res je bil postavljen na novo: http://coord.info/GC3P817 ampak... :roll: Novi lastnik se je "izkazal" že pri nekem drugem zakladu, oba skupaj s prejšnjim premoreta najdb komaj za kaj več kot prste obeh rok. Eh... Zakaj ljudje silijo v postavljanje zakladov, če niti z iskanjem nimajo preveč veselja?

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost