GC3WA1T Bauhenkov vzgornik

Je osnovna oblika zaklada, ki je sestavljen najmanj iz škatle, svinčnika in dnevnika.
Odgovori
Uporabniški avatar
Miha&Katja
Zelenec
Prispevkov: 29
Pridružen: Sr Maj 14, 2014 10:12 am

GC3WA1T Bauhenkov vzgornik

Odgovor Napisal/-a Miha&Katja » Če Avg 28, 2014 7:08 am

Rad bi vas samo opozoril, da se je na območju Kranja ponovno aktiviral zakladek GC3WA1T Bauhenkov vzgornik. Po skoraj enem letu odkar je prejšnji lastnik disablal listing, sva 3 tedne nazaj zaklad posvojila midva in nekaj dni nazaj sem ga uspešno popravil ter postavil nazaj na svoje mesto.

Zelo bi bila vesela obiska vseh zakladolovcev, tudi tistih kateri ste zaklad v preteklosti že obiskali :)

LP Miha&Katja

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: GC3WA1T Bauhenkov vzgornik

Odgovor Napisal/-a bubiji » Če Avg 28, 2014 2:12 pm

Odlično, hvala za informacijo. Prvotni zaklad sem že našel, vseeno pa je to eden boljših zakladov in primeren za hiter obisk s kom, ki bi mu rad pokazal, da je GC še kaj drugega, kot pa iskanje TicTac škatlic po smeteh... :)
Slika

Uporabniški avatar
pošastki
Geolovec
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Nov 26, 2012 9:43 pm

Re: GC3WA1T Bauhenkov vzgornik

Odgovor Napisal/-a pošastki » Če Avg 28, 2014 4:16 pm

Tega smo si res želeli obiskati (slišali smo, da je res neobičajen), zato me je čisto navdušilo, ko sem videla, da je spet omogočen. Super!
Enkrat do zime se bomo menda uspeli pripeljati tudi do tja. :)

Uporabniški avatar
Miha&Katja
Zelenec
Prispevkov: 29
Pridružen: Sr Maj 14, 2014 10:12 am

Re: GC3WA1T Bauhenkov vzgornik

Odgovor Napisal/-a Miha&Katja » Če Sep 04, 2014 4:53 pm

Imel bi eno vprašanje :)

Na enem forumu sem bral glede teh posvojenih zakladov, da so jih posvojitelji arhivirali in nato na točno istih koordinatah postavili točno iste zakladke. Ubistvu samo arhivirali stari zaklad in nato podali zahtevek za novega. Naj bi bilo zaradi tega, ker bo samo redkokdo šel obiskati isti zaklad čeprav je spremenil lastnika.
Če pogledam sebe tudi jaz vrjetno nebi šel obiskat zakladka zaradi tega razloga.

Kaj pa se vam zdi?

Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: GC3WA1T Bauhenkov vzgornik

Odgovor Napisal/-a jean » Če Sep 04, 2014 5:26 pm

Ker se geocacherji ne vračamo po isti zaklad je takšno dejanje malo tečno, ker potem imaš zaklad, ki si ga že našel, zopet na zemljevidu. Jaz takšnega dejanja ne podpiram, je pa res da se je z reviewerjem včasih zelo težko dogovorit zato ni druge izbire.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov