Prenašanje naokoli

Sledljivi popotniki (sledljivčki) so stranski pojav pri iskanju zakladov. Vsak posebno označen popotnik ima svojo identifikacijsko številko, ki služi za vpisovanje v spletni dnevnik ter za sledenje gibanja predmeta. So popotniki in niso namenjeni, da jih obdržite ampak, da potujejo po svetu.
Odgovori
Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Prenašanje naokoli

Odgovor Napisal/-a Korencki » Ne Mar 04, 2012 8:53 pm

Zanima me kako lahko sledljivčka ki ga imaš pri sebi označiš kot "took it to". Večkrat sem že opazil da nekateri to počnejo ko obiščejo več zakladov in potem logirajo prenašanje sledljivčka. Sam imam doma 3 nove sledljivčke, ki jih bom odložil v škatlico ki me bo res impresionirala, do takrat pa jih bom nosil s seboj kot mačka mlade :D in zato me to zanima.

Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Re: Prenašanje naokoli

Odgovor Napisal/-a Korencki » Ne Mar 04, 2012 9:23 pm

Hvala. sem medtem ko si mi pisal že pogruntal. Napako sem delal ker sem bil na profilu sledljivčka in sem tam iskal kje lahko označim da sem ga nesel nekam na sprehod, namesto da bi gledal kje se to uznači v profilu nekega zaklada :? .

Mi mogoče lahko namigneš da ne iščem kje lahko označim da imam avtomatsko visit sledljivčke ki jih imam v lasti dokler jih ne odložim?

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Prenašanje naokoli

Odgovor Napisal/-a pikacu » Ne Mar 04, 2012 10:43 pm

Jaz osebno redkokdaj logiram "visit" zapisov na sledljivčkih, ki jih nosim naokrog. Običajno takrat, ko ga imam že dolgo pri sebi (ker še nisem naletel na primerno mesto, kamor bi ga lahko odložil), da s tem javim lastniku, da še nisem pozabil nanj.
Pri svojih sudoku banih pa sem izrecno prosil, naj ljudje ne beležijo teh zapisov, ker zaradi preobilice le-teh težko zasledujem "prave" dogodke.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Prenašanje naokoli

Odgovor Napisal/-a icabrian » Ne Mar 04, 2012 11:45 pm

Jaz logiram "visit" samo ko jih prvič prinesem domov od kje daleč, da se zapišejo kilometri in lastnik ve, da se nekaj dogaja. Da bi pa to beležil pri vseh zakladih, tudi če so samo par 100 m narazen, pa se mi ne zdi smiselno.

Uporabniški avatar
Borut_K
Bunkelj
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Apr 18, 2012 9:24 am

Re: Prenašanje naokoli

Odgovor Napisal/-a Borut_K » Pe Maj 04, 2012 10:20 am

Ne, ker pol bo preveč zmede.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov