project-gc: javno dostopen profil

Odgovori
Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

project-gc: javno dostopen profil

Odgovor Napisal/-a bubiji » Če Nov 05, 2015 10:13 pm

Tako kot veliko naših geolovcev tudi sam uporabljam spletno stran project-gc.com. Ker so je njihova statistika in značke všeč, sem jih hotel uporabiti na moji spletni strani in tudi kot podpis na forumih. Seveda tako, da ob kliku preusmerijo uporabnika na mojo statistiko na tej spletni strani. Dokler sem delal z računalnika, kjer sem na GC in project-gc spletni strani prijavljen, je bilo vse v redu. Če pa sem povezavo obiskal s računalnika, ki ni bil povezan na nobeno od teh spletnih strani (tako, kot večina uporabnikov spleta), pa je project-gc spletna stran zahtevala avtentikacijo med project-gc in GC spletnima stranema. Enako tudi, če sem uporabil t.i. stalno povezavo do mojega profila: http://project-gc.com/ProfileStats/bubiji.

Kaj je poanta javnega profila na tej strani, če javnost te statistike ne more videti? Kako nastaviti, da bo normalno delovalo?

P.S.: Opcija "Hide my profile stats from others" nima kljukice!
Slika

Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: project-gc: javno dostopen profil

Odgovor Napisal/-a jean » Če Nov 05, 2015 10:43 pm

Ne vem, ampak slika dela.

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: project-gc: javno dostopen profil

Odgovor Napisal/-a bubiji » Pe Nov 06, 2015 7:24 am

Ja, s sliko ni problemov. Kaj pa povezava v mojem "podpisu"? A ti dela normalno? Ker meni na tem računalniku, kjer uporabljam obe strani in s katere sem ju tudi medsebojno povezal, dela, s telefona, kjer pa nisem prijavljen v nobeno od teh dveh strani, pa ne dela... Čeprav je to povezava, vzeta direktno s project-gc spletne strani...
Slika

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: project-gc: javno dostopen profil

Odgovor Napisal/-a bubiji » Pe Nov 06, 2015 10:56 am

Očitno je prišlo do napake na njihovi strani. Urejeno :)
Slika

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov