Geosledec star - Hamster Map

Mystery / Puzzle Cache – Skrivnostni / Ugankarski zaklad
Ta zaklad pogosto vsebuje komplicirano uganko, ki jo morate rešiti, da dobite koordinate zaklada. Informacije za rešitev uganke morajo biti prosto dostopne iskalcem zakladov, opis pa mora vsebovati vse potrebne podatke za njeno uspešno rešitev.
Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Geosledec star - Hamster Map

Odgovor Napisal/-a pikacu » Če Jan 14, 2016 11:29 pm

Tudi jaz popravljam koordinate ugank direktno v gc.com.
Pogrešam pa to, da bi se tudi osebni komentarji (personal cache notes) shranili v PQ. Jaz te komentarje uporabljam pri ugankah, kjer dobiš namig v geocheckerju (npr. pri zakladih GGxx). Sedaj si moram na garminu posebej kreirati točko z rešenimi koordinatami in vpisati namig v komentar.

GSAK bi mi verjetno rešil to težavo. Enkrat si moram res vzeti čas in ga inštalirat in se naučiti :?

Uporabniški avatar
krossnik
Moderator
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Maj 03, 2013 2:26 pm

Re: Geosledec star - Hamster Map

Odgovor Napisal/-a krossnik » Pe Jan 15, 2016 11:06 am

http://www.geocacher.si/forum/viewtopic.php?f=30&t=946 ;)

GSAK (ravnokar stestirano) avtomatsko potegne tudi user note z GC.com. Če uporabljaš plug-in Garmin Export, lahko nastaviš, da ti user note, skupaj z zakladi, avtomatsko prenese na Garmina, kjer se ti pojavijo na prvem mestu, ko pogledaš pretekle loge... Če rabiš pomoč pri GSAK-u pa se lahko obrneš direktno name (pa tudi kdo drug).
pikacu napisal/-a: GSAK bi mi verjetno rešil to težavo. Enkrat si moram res vzeti čas in ga inštalirat in se naučiti :?
Addicted with Geocaching!

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Geosledec star - Hamster Map

Odgovor Napisal/-a pikacu » Pe Jan 15, 2016 4:08 pm

Če rabiš pomoč pri GSAK-u pa se lahko obrneš direktno name (pa tudi kdo drug).
Bom upošteval, hvala :)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov