Moj zaklad

Odgovori
Uporabniški avatar
5roker7
Zelenec
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Dec 03, 2014 8:30 pm

Moj zaklad

Odgovor Napisal/-a 5roker7 » Po Avg 08, 2016 10:51 pm

Danes je nekdo "odkril" moj zaklad HE Doblar
Očitno ni našel ključa in je enostavno dodal sliko škatle kot fotolog.To se mi ne zdi vredu,saj je bistvo igre da se vpišeš v logbook,kajne.
Res ne vem kaj naj naredim,saj je očitno začetnik/ca z 16.najdenimi zakladi in ji ne bi rad pokvaril veselja. :?:

Uporabniški avatar
pikacu
FTF lovec
Prispevkov: 412
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 11:29 am

Re: Moj zaklad

Odgovor Napisal/-a pikacu » To Avg 09, 2016 6:59 am

Predlagam, da mu pošlješ prijazno pismo, da fotolog ne šteje kot najdba. Pri tem lahko pomagaš s kakšnim namigom, kje je ključ.
V skrajnem primeru (če ne bo odziva, ali pa če nazaj pametuje) pa zapis lahko zbrišeš.

Uporabniški avatar
5roker7
Zelenec
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Dec 03, 2014 8:30 pm

Re: Moj zaklad

Odgovor Napisal/-a 5roker7 » To Avg 09, 2016 10:14 am

pikacu napisal/-a:Predlagam, da mu pošlješ prijazno pismo, da fotolog ne šteje kot najdba. Pri tem lahko pomagaš s kakšnim namigom, kje je ključ.
V skrajnem primeru (če ne bo odziva, ali pa če nazaj pametuje) pa zapis lahko zbrišeš.
Sem ji že poslal mail in ji povedal kje je ključ.Počakal bom 14.dni,potem pa vpis izbrisal,če ne bo odziva.
Ah še nekaj sem opazil,ko sem brskal po njenih najdbah.En takšen fotolog že ima pri grobnici Oslavje,blizu Gorice.Poslikala je cipreso kjer je bil zaklad pred enim letom,zdaj je pa kar precej proč in ga je res težko dobiti (lastna izkušnja) :)

Uporabniški avatar
Kinčoropi
Geolovec
Prispevkov: 100
Pridružen: To Nov 03, 2015 8:47 pm

Re: Moj zaklad

Odgovor Napisal/-a Kinčoropi » To Avg 09, 2016 12:39 pm

Punca (sklepam po uporabniškem imenu) ima 16 najdb. Spomnite se svojih začetkov. :oops:
Sem skoraj prepričan, da ne misli nič slabega. Po moje gre bolj za nevednost. Lepo ji je treba razložiti, da je pogoj za vpis najdbe, vpis v logbook zaklada, razen... in da ima tudi fotolog svoja pravila.
Pri teh stvareh je treba biti previden, zelo hitro lahko komu priskutiš kako stvar.
Moje mnenje pa je tudi, da se moraš kot lastnik pripraviti na take stvari in da ti ne sme vsaka "malenkost" pokvariti dneva, pa četudi imaš na nek način popolnoma prav.
Slika

Uporabniški avatar
5roker7
Zelenec
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Dec 03, 2014 8:30 pm

Re: Moj zaklad

Odgovor Napisal/-a 5roker7 » To Avg 09, 2016 4:40 pm

Kinčoropi napisal/-a:Punca (sklepam po uporabniškem imenu) ima 16 najdb. Spomnite se svojih začetkov. :oops:
Sem skoraj prepričan, da ne misli nič slabega. Po moje gre bolj za nevednost. Lepo ji je treba razložiti, da je pogoj za vpis najdbe, vpis v logbook zaklada, razen... in da ima tudi fotolog svoja pravila.
Pri teh stvareh je treba biti previden, zelo hitro lahko komu priskutiš kako stvar.
Moje mnenje pa je tudi, da se moraš kot lastnik pripraviti na take stvari in da ti ne sme vsaka "malenkost" pokvariti dneva, pa četudi imaš na nek način popolnoma prav.
Se popolnoma strinjam in sem se z njo že tudi "pogovoril".Obljubila je da bo ob prvi priliki popravila.
Mogoče pa res nisem dovolj pojasnil kje je ključ.
Sem pač malo bolj siten,ker je to prvi zaklad,ki sem ga postavil.(se bom poboljšal) :D

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Moj zaklad

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Pe Avg 12, 2016 7:03 am

Nič ni nujno, da pojasnjuješ bolj natančno kje je ključ. Mislim, da je navedba, da je tik poleg zaklada dovolj jasna. Seveda pa se ti zna potem zgoditi, da bo kakšen začetnik naredil kakšno traparijo, ker bo mislil, da ga zraven čakaš ti osebno z rdečo preprogo in ključem na čipkasti blazinici. Samo zaradi tega pokvariti veselje vsem vsaj malo bolj izkušenim, pa verjetno spet nima smisla.

Uporabniški avatar
VolkD
Geolovec
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Okt 27, 2014 9:58 pm

Re: Moj zaklad

Odgovor Napisal/-a VolkD » So Sep 10, 2016 6:04 pm

5roker7 napisal/-a:Mogoče pa res nisem dovolj pojasnil kje je ključ.
Ah kje pa! Povsem v redu je.
Sam sem se peljal tam mimo - ostale ob cesti sem imel že prej, in presenečeno ugotovil - o vidi ga, nov je! Pa ga gremo pobrat!
Nisem kaj dosti bral navodila prišel do tja, se veselo nasmehnil, ker mi je bilo strašno fino, da to ni še en kamen, ki ga je treba samo prevrniti in se lotil. Manj kot 5 minut sem potreboval za to. Pozor - brez branja kakršnih koli navodil.

Pomeni, da je zadeva v redu. Nadpovprečno v redu. Polepšala mi je dan !

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov