Lažno logiranje

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a bubiji » Pe Avg 12, 2016 5:10 pm

Še dva moja najljubša iz dopusta. GC32GJY - Church of Medulin. V dveh metrih zidu dve škatlici. Ena original in ena plastična vrečka. Original je imel poln logbook že nekaj let, vrečka je bila pač vrečka: In pa za vsakega, ki bi rad +1 na deževen dan, ko se ti ne ljubi iz hiše, nekako pa ne želiš pokvariti statistike 1 kešek na dan: GC4M90W - Sonneninsel. Enostavno napiši v log, da tam pač škatlice ni več. Lahko pripopaš še sliko svojih nog pred TV ekranom. :)
Slika

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Avg 16, 2016 7:03 am

bojank napisal/-a:Pa tudi Found it z dovoljenjem lastnika, kot eni zapišejo, prav gotovo ne bo izostal.
He, he, Bojan, bodi dosleden. Na eni strani trdiš, da ni prav, da logiraš, čeprav škatlice dejansko nisi našel, temveč očitno zgolj mesto, kjer je bila. Po drugi strani bi pa ti logiral najdbo, čeprav škatlice nisi našel, zgolj zato, ker ti bo lastnik to dovolil. A dovoljenje lastnika glede na prvo mnenje res lahko "pokrije" nenajdbo?

Uporabniški avatar
bojank
Geolovec
Prispevkov: 70
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 1:12 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a bojank » To Avg 16, 2016 7:29 am

Gumpi, brez zamere, si pa res kar nekam nasilen. Napisal si, da nekateri mislijo drugače in jaz sem odgovoril, da mislim drugače. Ne vidim razloga, da bi ti moj post še naprej razlagal, saj je dovolj jasen.

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Sr Avg 17, 2016 6:41 am

Hm, zakaj pa sem sedaj nasilen? Ker opozorim na nedoslednost? Razlage pa tako nisem pričakoval, saj je tvoj post, prav tako kot seveda moj, povsem jasen.

Uporabniški avatar
VolkD
Geolovec
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Okt 27, 2014 9:58 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a VolkD » So Sep 10, 2016 9:15 am

Postavljanje nove škatlice lahko vodi v to, da imaš nenadoma na mestu zaklada kar dva zaklada. Logi se potem ne ujemajo in nastane cela zmeda.
Kar se popravljanja, vzdrževanja in sploh delovanja v dobro zakladu tiče sem seveda ZA, ampak najprej je zaklad - škatlico treba poiskati imeti v rokah, nato ugotoviš, da pušča, da ni papirja v logu, da je vrečka raztrgana in če vse to imaš s seboj popravljaš. Če je popravljanje seveda smiselno. Mnogokrat namreč ni.
Človek in narava spreminjata okolje in zgodi se, da je nekoč sicer odlično skrivališče postalo neuporabno. Tak zaklad je bolje da propade in naredi mesto novemu.

Uporabniški avatar
bucar
Administrator
Prispevkov: 260
Pridružen: Ne Jan 29, 2012 10:47 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a bucar » Če Okt 06, 2016 8:30 am

Uporabnik xacon je 18. julija v Sloveniji logiral 7 zemeljskih zakladov (Jezero, Barje, Županova jama, Tolmin, Soča, VIntgar, Bohinjsko) in nič drugega, povsod isti kratek log, vsaj pri nas brez odgovorov na vprašanja.

Je kdo prejel njegov odgovor ali je tole fake?

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Okt 13, 2016 5:05 pm

Jest nisem, ker bi ga brez odgovorov po prijaznem opozorilu gladko zbrisal. Ne bi bilo prvič ...

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a bubiji » To Okt 18, 2016 10:56 am

Slika

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a icabrian » To Okt 18, 2016 12:02 pm

Vau, je že pri 101 najdbi. Ko sem mu zbrisal zapis pri mojem Bohinjskem predoru, je bil še pri 45. Je pa možno, da gre za bota in ne za supermana.

Uporabniški avatar
bojank
Geolovec
Prispevkov: 70
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 1:12 pm

Re: Lažno logiranje

Odgovor Napisal/-a bojank » So Okt 22, 2016 9:20 pm

Kot kaže je tudi probaval program. Tegale https://coord.info/GC2YJYJ je vpisal kar 4 krat.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov