Omejeno sporočanje na GC spletišču

Odgovori
Uporabniški avatar
Aleksander
Geolovec
Prispevkov: 88
Pridružen: So Jul 25, 2015 6:53 pm

Omejeno sporočanje na GC spletišču

Odgovor Napisal/-a Aleksander » To Jan 03, 2017 7:38 pm

Zanima me, ali se tudi vam dogaja, da se spletna stran za sporočanje https://www.geocaching.com/account/messagecenter velikokrat zelo počasi, ali pa sploh ne naloži?

Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Re: Omejeno sporočanje na GC spletišču

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » Sr Jan 04, 2017 7:14 am

Men dela normalno.

Uporabniški avatar
krossnik
Moderator
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Maj 03, 2013 2:26 pm

Re: Omejeno sporočanje na GC spletišču

Odgovor Napisal/-a krossnik » Sr Jan 04, 2017 9:36 am

Občasno se dogaja, da je stran od messengerja bolj počasna ali se ne naloži do konca, sploh če hočeš poslati večim prejemnikom. Dela pa vedno, tako kot je napisal Pirat. Meni vedno pomaga t.i. force cache refresh (CTRL+F5).
Addicted with Geocaching!

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Omejeno sporočanje na GC spletišču

Odgovor Napisal/-a icabrian » Sr Jan 04, 2017 1:25 pm

Tudi meni se dogaja (Mac/Safari), da včasih obtiči na pol naložen. Zadnje čase sicer bolj redko. Osvežitev strani vedno pomaga.

Uporabniški avatar
Kremenčkovi
Geolovec
Prispevkov: 181
Pridružen: Če Jul 03, 2014 11:08 am

Re: Omejeno sporočanje na GC spletišču

Odgovor Napisal/-a Kremenčkovi » Sr Jan 04, 2017 9:23 pm

Teden dni po naši sedmi Izmenjevalnici, sem pošiljal seznam TB-jev udeležencem prek MC-ja. Lahko zapišem, da je šlo za zelo zanimivo početje. Vsake toliko je sistem zaštekal, ko sem kliknil na posameznika iz opisa srečanja in se preklikal do konca. Ni in ni pravilno prikazalo vzdevka in v spodnje polje se ni dalo pisati. Naprej-nazaj v Safariju ni pomagalo, zapiranje in odpiranje zavihkov tudi ne, le čakanje in molitev. Tudi Firefox je imel iste težave.

Na GC-jevem forumu je kar nekaj zapisov posvečenih tej anomaliji in nekatere so še dokaj sveže. Očitno gre bolj za čudno implementacijo, oziroma njihovi stežniki ne zmorejo prometa. Ker so majhno podjetje, so sigurno kupili tovrstni instant messaging. Mislim, da je še najmanj težav s pošiljanjem prek mobilne aplikacije.

Vedno je možno preveriti delovanje storitev prek http://status.geocaching.com

Da ne omenjam napačnega prikaza neprebranih sporočil, poslanih sporočil, ki so izginila in jih je bilo potrebno poslati še enkrat. Na morju, kjer je slabša povezava v splet, pa opozorilo Your browser is not supported. V glavnem še dobro, da imamo za backup naš Geocaching Slovenija hangouts kanal. :mrgreen:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov