Godla

Wherigo (Where I go? – Kam grem?) je orodje za ustvarjanje in igranje GPS avantur v realnem svetu.
Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Feb 28, 2012 9:13 pm

Kaj se razburjaš, saj si se je že pred enim tednom dobro najedel :lol:

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Okt 22, 2012 8:30 pm

Danes sem odkril aplikacijo Wherigo za iPhone. Ja, dolgo sem rabil, ne vem, zakaj je nisem našel prej. In sem si v družbi kuharskega mojstra Gumpija takoj skuhal poln lonec Godle. Ker še nisem videl zapisa, da bi kdo uporabil Wherigo na iPhonu, lahko povem, da je zadeva stabilna in da je delala brez težav. Godlo pa vsekakor priporočam, na kateri koli platformi že. :D

Uporabniški avatar
family.kusar
Zelenec
Prispevkov: 11
Pridružen: To Mar 20, 2012 5:57 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a family.kusar » To Okt 23, 2012 10:05 pm

Mi smo z iPadom tui bili uspešni. Androidi so se nam žal med iskanjem sesuli.

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a andreju » Če Okt 25, 2012 10:25 am

Aaaaaaaaa!

A je zdaj na voljo za iPhone? Preverjal sem kak mesec nazaj, ko sem si ogledoval verajgouve, ampak nisem imel nič pametnega, s čimer bi šel v lov (sploh, ko sem videl, da so z nekaterimi Garmini težave, potem sploh nisem hotel poskušat)...

Hvala za info, hitro preverim :)

Uporabniški avatar
andreju
Geolovec
Prispevkov: 53
Pridružen: To Avg 07, 2012 7:56 am

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a andreju » Če Okt 25, 2012 10:28 am

Evo, našel problem :) Ves čas sem iskal whereigo (note the extra E)... ko sem prav napisal, ni bilo problema najt app ;)

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Če Okt 25, 2012 9:45 pm

Hint (že tretji, presneto) is back...

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a bubiji » So Nov 10, 2012 4:49 pm

Škoda, da hinti nagajajo, kajti danes bi brez njega zmrznili :) Drugače pa super zadeva, naš prvi in zagotovo ne zadnji. Je pa res, da brez težav ne gre. Pametni telefoni imajo pač omejeno natančnost GPS-a in čeprav sta se danes naši napravi dobro držali (oblačno vreme ju ni oviralo), bi bilo lahko drugače. Naprave so manj natančne, 10m napaka je nekaj običajnega v takih pogojih, bi lahko signal pošteno skakal, kar pomeni, da bi naloge težje rešili. Potrpljenje in dobra volja pa tako ali tako premagata vsako težavo :)
Slika

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Ne Nov 11, 2012 1:28 am

Predlagam, da se igra stalno shranjuje. Ob tem zapiranje prejšnjih con ni napaka, temveč je to narejeno tako namerno. Edina cona, ki ostane odprta je tista pri Godlarjih, tisti, ki so malo bolj počasni, že vedo zakaj :lol:

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a bubiji » Ne Nov 11, 2012 7:39 pm

Aha, ok, hvala. Pa dobro, da si SEDAJ povedal to o Godlarjih! Ker drugače ne bi šli še enkrat celotne proge :)
Z otrokom in trebuhom, pa polnim košem dobre volje in klepeta, smo si temeljito ogledali Godlarje, pa šolo, pa traktorje, pa ... Še helikopter :) Nato pa zmedeni, kakor smo bili (to je bilo prvo srečanje s tem programom) in misleč, da je vse izgubljeno, zaprli program, namesto shranjevanja kliknili NE in ... Pričeli kuhanje od začetka. Saj tako je tudi doma. Ko zažgeš kosilo, ga ali s kislim obrazom poješ, ali greš na pico, ali pa napraviš na novo. :)
Slika

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Godla

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » Ne Nov 11, 2012 7:51 pm

No vidiš, res sreča. Za kakšne užitke bi vas prikrajšal :lol:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov