Začetniki in njihove napake

Vprašanje glede skrivanja zakladov, velikosti, težavnosti, ....
Odgovori
Uporabniški avatar
krossnik
Moderator
Prispevkov: 655
Pridružen: Pe Maj 03, 2013 2:26 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a krossnik » Po Feb 03, 2014 1:16 pm

Po mojem bo odgovor podoben Vrsotovemu... Kar ni iztrecno prepovedano je dovoljeno - žal... A je kdo že probal najti?
Addicted with Geocaching!

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Feb 03, 2014 2:54 pm

Ja, po mojem tudi. Saj z NA nisem mislil, da bi ga bilo treba ukinit, samo hotel sem, da Vrso prebere, da nekdo s tako objavo ni zadovoljen. Ker je v resnici norčevanje iz vseh tistih, ki se potrudijo z opisom in pripravo. Tudi če zadošča pravilom. Ne mi rečt, da ne bi mogel recenzent kakega dodatnega vprašanja postavit lastniku, ko dobi tak predlog za objavo. Navsezadnje ima možnost biti tudi svetovalec, ne samo policaj. Če bi se mu ljubilo in če ne bi imel preveč dela s tem. Če pa tudi GS dol visi, potem pa pričakujte v kratkem en "aaaaa" power trail z računi od najboljšega soseda v škatlicah od vžigalic. :twisted:

Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a jean » Po Feb 03, 2014 3:53 pm

od najboljšega soseda
Ne bo šlo, commercial content.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a icabrian » Po Feb 03, 2014 8:02 pm

What Vrso doesn't know won't hurt him... ;)

Uporabniški avatar
bojank
Geolovec
Prispevkov: 70
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 1:12 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a bojank » To Feb 04, 2014 9:58 am

Močno podpiram iniciativo, da zakladi, ki nimajo prav nobenega sporočila, nimajo kaj iskati v naši domovini.

Uporabniški avatar
bubiji
Geolovec
Prispevkov: 149
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 12:40 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a bubiji » To Feb 04, 2014 6:24 pm

Ali pa Slovenijo spremenimo v powertrail. Mreža 161m čez celo državo. Da pa bi bila igra zanimiva, pa logbook na skretpapir. Predlagam roza! Sedaj pa loči zaklad od mine! Morda pa dobimo svojega reviewerja :)
Slika

Uporabniški avatar
Ljubljanski pirati
Geolovec
Prispevkov: 107
Pridružen: To Feb 18, 2014 1:31 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a Ljubljanski pirati » Sr Feb 19, 2014 9:05 am

Obljubljajo odgovor v treh do petih delovnih dneh.
Kaj novega?

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a icabrian » Sr Feb 19, 2014 2:07 pm

While we also would like to see more quality geocaches out there, we ask our volunteer reviewers to review and publish geocaches based on guidelines, not quality. The best way to discourage caches like these is not to find them or give respectful but honest feedback in your log if you do find them.
Imam pripravljen v glavi en malo daljši odgovor, ampak ga nisem uspel spisat pred smučanjem. Saj je razumljivo, da recenzenti ne morejo preverjati kakovosti. Bi pa lahko s kakim dodatnim vprašanjem preprečili take slaboumne objave, kot je ta Mislija, kjer se že z Lune vidi, da je z njo nekaj narobe.

Uporabniški avatar
icabrian
Doktor
Prispevkov: 1045
Pridružen: Sr Jan 25, 2012 4:24 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a icabrian » Ne Mar 09, 2014 9:22 pm

http://coord.info/GC4ZT2R
http://coord.info/GC4ZRX0
http://coord.info/GC4ZVRT

Če kdo ni videl. Same old story. Komentarja pa ni vredno. :evil: Sam sebi se zdim pameten, da sem šel včeraj raje na kolo in na Zeleno pot kot na Vransko. Nekaj pa sem se le naučil... :ugeek:

Uporabniški avatar
jean
FTF lovec
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 6:49 pm

Re: Začetniki in njihove napake

Odgovor Napisal/-a jean » Ne Mar 09, 2014 9:49 pm

Lahko se gremo malo aktivizma, s pomočjo kluba, tako da se organiziramo in v čimveč opisov zakladov vključimo nek bannerček do klubske strani, ki ima lepo kategoriziran - izpostavljen kakšen FAQ, how-to, itd.
Sigurno postavljalci niso takšni novinci, da niso prebrali vsaj nekaj opisov, predno so šli svojega postavit. Tudi če jih niso našli. Z bannerčki bi mogoče dosegli kakšno "izobraževanje" novih :)

Če gre pa tu za nekega izkušenega pod novim accountom, da si zagotovi anonimnost pa je najboljše ignorirat :)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov