Geosledec - si?

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Mar 18, 2014 8:58 am

Da se ne smeti v drugih temah, naj bo o novem klubu govora tukaj:

Jest: "Kar se novo ustanovljenega "kluba" tiče pa samo ena pripomba. Pa upam, da ne bom s tem preveč nasmetil v tej temi. Nič nimam proti ideji posameznika, da začne z neke vrste klubom. Žalosti me zgolj to, da v Sloveniji vsak hoče imeti svoj mali vrtiček in bo tako tudi ta zadeva zelo verjetno zvodenela in počasi propadla. Zakaj? V Sloveniji imamo sedaj dva kluba, tri forume, imeli smo ali mogoče še imamo tri trgovine. In vse to dejansko ŽIVOTARI. Ker nas je premalo in še tu potem s takim drobljenjem pokvarimo vse. Škoda, ker ni volje in moči, da bi se povezali in imeli en močen klub in en forum, ki bi dejansko živel. Dobro, glede trgovin mi je vseeno, s prodornostjo in ustreznimi cenami, bi se dalo verjetno naredit marsikaj."

Ridler: "Kar se pa kluba tiče, pa še odgovor gumpiju: Naš klub je ustanovljen zato, da bo delal. Če bo zadeva laufala, bo Ok, če ne, ga bomo zaprli. Druge opcije ni. Jaz pač nisem polovičar in nikoli ne bom. Nikakor ne bomo životarili in kluba furali zaradi luksuza oz. zato ker ga pač lahko. Si upam trditi, da smo trenutno edini v Sloveniji, s tako miselno naravnanostjo, zato smo tudi odprti za vsakogar, ki je tako kot mi, usmerjen v prihodnost in je sposoben v stvareh videti potencial, ne pa vedno vsega skupaj obrniti na slabo. Opcija za združitev pod eno streho je torej ta trenutek več kot odlična! Seveda pa mora odločitev ali se nam pridružiti ali ne, sprejeti vsak posameznik zase (ali pač za svojo ekipo)...

Več o razlogih zakaj smo se odločili ustanoviti klub, sem že včeraj objavil v tem prispevku.

To je hkrati tudi moje zadnje javljanje tukaj na temo našega novega kluba, ker se mi pač ne zdi higienično zadev komentirati po drugih forumih."

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Mar 18, 2014 9:01 am

No, kot opcija za združitev pod eno streho sem imel v mislih seveda konsenz in združevanje, ne pa sistem ali si z nami ali pa proti nam. Kar pa se higieničnosti tiče. Forum geobunkelj.si je namenjen vsemu, kar je povezano z geocachingom. Ker novo ustanovljeni klub hoče delati prav na tem področju, je več kot zanimiva tema tudi za misli in pomisleke na tem forumu in veselim se že pogledov drugih geolovcev ... ups, verjetno bi moral reči geosledcev :lol:

Uporabniški avatar
Ridler
Zelenec
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe Mar 07, 2014 11:52 am

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a Ridler » To Mar 18, 2014 11:25 am

Da ne bo prihajalo še do nadaljnjega potvarjanja in napačne interpretacije mojih besed, bom dopisal še tole:

Naša želja ni, da bi delali v svojo korist, temveč nam je v interesu korist celotne geocaching skupnosti.

V ta namen zato javno pozivam odgovorne iz slovenskega geocaching kluba, predstavnike geobunklja, geolovce iz GEO Maribor ter vse ostale, ki se v Sloveniji vsaj približno organizirano ukvarjajo z geocachingom, da me kontaktirajo na e-mail info@geosledec.si, kjer se bomo pogovorili o možnostih sodelovanja. Hvala.
Geocaching klub Geosledec - www.geosledec.si

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Mar 18, 2014 12:18 pm

O, lepa gesta. Bi jo v celoti pohvalil, če ne bi ponudnik znova priložnosti izkoristil, da ob dobrem namenu, še malo zbode. Nikakor nočem trditi, da nikoli ne naredim napake. Nikakor. Toda vedno se trudim ostajati v okviru dostojnosti. In če nekdo, ki je na slovenski zakladolovski sceni vseeno še dokaj nov, za marsikaterega od uveljavljenih geolovcev pa res pravi zelenec, povrh pa marsikomu po starosti ali celo (vrsti) izobrazbe ne seže niti do kolen, tako zlahka deli opazke o potvarjanju, sramotenju in celo primitivnosti, ker se zgolj z nečem ne strinja ali mu nekaj ni prav, to vsekakor ne daje dobrih obetov za nadaljevanje te zgodbe. Bo vsak moj komentar na "novem" forumu zbrisan zato, ker administratorju ne bo povšeči ali bo zgolj izražal mnenje, ki bo drugačno, kot je njegovo? Bom zaradi takšnega mnenja, loga ali česa podobnega izključen iz kluba? Ko bom videl, da so ti moji strahovi votli, bom seveda vsako takšno idejo rade volje podprl in se po potrebi pod njo tudi podpisal.

Uporabniški avatar
Ridler
Zelenec
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe Mar 07, 2014 11:52 am

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a Ridler » To Mar 18, 2014 1:07 pm

No, ta objava je pa že (spet) tako žaljiva, da ni več vredna komentarja...


Spletne strani kjer najdete vse informacije o klubu Geosledec se nahajo na naslovu www.geosledec.si

Poziv za sodelovanje ostalim organiziranim skupinam, ki imajo podobne cilje kot mi, pa še vedno velja - vaših predlogov bomo veseli na info@geosledec.si
Geocaching klub Geosledec - www.geosledec.si

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Mar 18, 2014 1:31 pm

Žaljiva? Hm, potem je pa videti, da je z menoj nekaj narobe. Se vsak dan znova kaj naučim. Če me nekdo zmerja s primitivcem je vse v redu. Če mu povem, da je še malo mlad, da bi žalil starejše, sem pa žaljiv. Časi se spreminjajo, ni kaj, časi se spreminjajo. In ravno čas je tisto sito, ki loči zrnje od plev, kajneda?

Uporabniški avatar
Ridler
Zelenec
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe Mar 07, 2014 11:52 am

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a Ridler » To Mar 18, 2014 3:18 pm

Veš kaj gumpi, zdaj je pa dovolj! Nikoli in nikjer nisem bil do tebe niti približno tako žaljiv, kot si bil ti že samo v tej temi do mene. Nikoli in nikdar ti nisem osebno rekel ali o tebi pisal, da si primitivc.

Od tebe zahtevam da nemudoma nehaš širiti laži, zahtevam umik tvoje izjave in zahtevam javno opravičilo!!!
Geocaching klub Geosledec - www.geosledec.si

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Mar 18, 2014 3:35 pm

"kljub vsem primitivnim in sramotnim udarcem"
Gre seveda za log pri 5c++, kjer smo bili vsi, katerim je Groundspeak končno dal prav, takole ožigosani. Najbolj me je pri vsem začudilo to, ker smo se z lastnico dobili na pijači in skupno ugotovili, da ni nobenih zamer, slabe volje ali sporov. Potem pa je videti, da nekdo, ki mu nekaj ne da miru, hoče podpihovati žerjavico, da bi za ne vem katero korist, razpihnil ogenj.

No, mislim, da je tole, povsem zgoraj navedeno, letelo (tudi) name. Ne širim nikakršnih laži, pred mojim opravičilom (celo javnim menda), se boš pa ti moral marsikomu opravičiti. Ker veš, tudi če brišeš nekatere svoje loge, so bile izjave dane in ljudje prizadeti. In nedvomno dobro veš tudi tisto ... naj vrže kamen ...

Uporabniški avatar
Ridler
Zelenec
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe Mar 07, 2014 11:52 am

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a Ridler » To Mar 18, 2014 3:43 pm

In spet... Kje točno piše to da si ti kakršenkoli primitivc?? Ponovno te opozarjam da nehaj o meni širiti laži, ker me s tem žališ in javno blatiš moje dobro ime! In še enkrat ti povem - zahtevam umik izjave in javno opravičilo!!!
Geocaching klub Geosledec - www.geosledec.si

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Geosledec - si?

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Mar 18, 2014 4:56 pm

Uf. tole zadnje javljanje pa kar traja pa traja :lol:

Žalim in blatim tvoje dobro ime :lol: O Ridler, kako lepo, da se me trudiš nasmejat. Tega pa res nisem pričakoval od tebe. Prav polepšal si mi dan :lol:

Glej, daj se, preden nadaljuješ, pozanimaj malo bolj o meni, a je prav ;)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov