Challenges - Izzivi

Odgovori
Uporabniški avatar
Korencki
Geolovec
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 26, 2012 11:17 am

Challenges - Izzivi

Odgovor Napisal/-a Korencki » To Feb 14, 2012 12:37 pm

Zanima me kako gledate ne izzive. Sami smo jih opravili že 30 in naredili 3. Imel sem idejo o izdelavi zaklada pa se mi je takrat zdelo da sem še prezelen in sem se za začetek lotil izziva. Pokazalo se je celo da sem izdelal prvi izziv v Sloveniji. No potem sta nastala še dva in zgleda da so to tudi edini trije zaenkrat pri nas. Prvega ki smo ga naredili je v prestolnici in se ga je lotilo že kar nekaj geolovcev ostala dva pa bolj ko ne samevata. Ali so res izzivi tako nezanimivi za geolovce? No če niso naj vas mimogrede povabim da obiščete naše tri izzive.

-> France Prešeren (the first Slovenian challenge)
-> Giuseppe Tartini
-> Mahanje prometni kameri-Waving to a traffic camera

Pa veselo izzivanje ;)

Uporabniški avatar
dr.gumpi
Moderator
Prispevkov: 964
Pridružen: Če Jan 19, 2012 7:18 pm

Re: Challenges - Izzivi

Odgovor Napisal/-a dr.gumpi » To Feb 14, 2012 2:33 pm

Izzivi so izzveneli. Že če pogledaš svetovne (worldwide) so bili na začetku ma skoraj vsak dan novi. Sedaj pa je kakšen nov samo še vsake svete cajte. Kot je rekel kolega že pred časom...kr neki. Takrat sem še malo zavijal z očmi, zdaj pa mu kar pritrdim ;)

Uporabniški avatar
Zmajček
Zelenec
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Jan 26, 2012 2:29 pm

Re: Challenges - Izzivi

Odgovor Napisal/-a Zmajček » Sr Feb 15, 2012 6:20 pm

Ko sem prvič opazila izzive, so se mi zdeli zanimiva popestritev, ampak me je navdušenje kar hitro minilo. Še najbolj sem jih bila "vesela" ob enem daljšem potovanju v tujini, ko s seboj nisem imele opreme niti dovolj časa za iskanje zakladov, pa so mi bili neke vrste tolažilna nagrada ;)

Uporabniški avatar
Borut_K
Bunkelj
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Apr 18, 2012 9:24 am

Re: Challenges - Izzivi

Odgovor Napisal/-a Borut_K » Pe Maj 04, 2012 10:21 am

Bolj slaba tolažilna nagrada če si obupala :mrgreen:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov